| carmen_4289 a întrebat:

Aseara am vazut un film 15+ care era vorba despre un baiat virgin care era intr-o relatie cu o fata de 2 ani insa nu au facut sex... ea zicea ca nu este inca pregatita.
Dar nu stiu ce inseamna baiat virginthinking m-am gandit oare no fi gravidrolling on the floor
Imi este rusine s-o intreb pe mama ca ios mai rusinoasabig grin
Funda pentru explicatiebig grin

Răspuns Câştigător
| iFeelYourLoVe a răspuns:

laughing Buna intrebare laughing)
Deflorarea la baieti, teoretic, se produce atunci cand ata se rupe, dar fraul preputului fiind un tesut conjunctiv el poate sa se intinde foarte mult, deci lui cele mai multe ori nu este prezenta la primul act sexual.
Ruperea atei se poate produce in diferite situatii. La primul act sexual cand tesutul se poate rupe partial si apare sangerarea. Insa ruperea se poate produce si in timpul urmatoarelor acte sexuale indiferent de varsta. Cauzele pot fi lubrifierea slaba, preludiu prea rapid sau miscari mai bruste (asta in cazul in care de obicei nu se foloseste prezervativul). O alta modalitate ar putea fi si masturbarea. De stiut este faptul ca atunci cand se rupe ata sangerarea nu dureaza mult iar rana se cicatrizeaza foarte repede.

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Care nu a intretinut niciodata relatii sexuale.

| Paula007 a răspuns:

Virgin= nu si-a inceput viata sexuala.

| Paula007 a răspuns:

Data viitoare cand mai tii telecomanda in mana, uita-te doar la programele care au bulina in dreapta cu "AP"hee hee))

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

ADica,un baiat care nu a intretinut relatii sexuale cu nici`o fata.
Nu a facut sex pana acum!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Psihoyounger a răspuns:

Băiat virgin? Fată virgină ştii ce înseamnă? Păi, e la fel şi la băieţi. E virgin dacă nu a avut niciodată relaţii sexuale:p

| whatevernvm a răspuns:

Pai la fel ca la fete, baiat virgin adica un baiat care nu si-a inceput viata sexuala.
Nu trebuie neaparat sa risti sa ramai gravida ca sa nu mai fi virgina. Poti doar sa iti fie teama si de altceva, sau cum ai zis sa nu fi pregatita.
Unui baiat virgin i-ar putea fi teama de faptul ca prima oara nu se uita niciodata si ca ar vrea sa fie minunat. Bineinteles i-ar putea fi teama si de boli sau cum sa se comporte cu partenera.

Deci, asta inseamna un baiat virgin, cum am zis, ca la fetehappy

| YqLmX a răspuns:

Baiat virgin adica care nu a facut sex niciodata, atunci cand faci sex nu mai esti considerat baiat virgin.Asa se intampla si la fete, banuiesc ca si tu esti virginalaughing)

| Anonim_7591 a răspuns:

Cati ani ai draguta?happy

| roxydulkica a răspuns:

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic. ♦ (Substantivat, f.) Fecioară, fată. 2. Fig. Candid, inocent, nevinovat. 3. Fig. (Despre locuri) Necunoscut de oameni; nelucrat, necultivat; neexplorat. 4. Fig., (Despre obiecte) Neatins, intact, neutilizat; curat. ♦ Spec. (Despre metale) Pur, curat. [Var.: (înv. și pop.) vergín, -ă adj.] – Din lat. virgo, -inis.

Mai pe romaneste:
baiat virgin= baiat care nu a facut niciodata sex

| fr4t3ll0 a răspuns:

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic.

| sara_3009 a răspuns:

Daca nu stii inseamna ca esti mica zi-mi cum s-a numit filmul plzz.

| EMIN3M_5139 a răspuns:

Virgin/virgina inseamna ca nu a facut sexlaughing)

| Camil_9103 a răspuns:

Filmul pe care l-ai vazut pare sa fie American Pie 5 The Naked Mile.

| Mhjk_MiRu_1995 a răspuns:

Cauta pe Google laughing ala sti ce este?straight face app:cati ani ai?