| Gabi87_2917 a întrebat:

Aseara m-am imbatat, m-am facut varza. Ne-am dus in spatele blocului mai multi betivi ca sa dam foc la ceva, sa facem panarama...sa radem. intr-un tomberon am gasit niste salopete de salubrizare(gunoier), eu si cu inca unul, am luat cate o pereche pe noi si am inceput sa facem scheme de karate. in intuneric benzile alea de la salopete straluceau super tare, iesea lumea la balcon si radea...ca la spectacol laughing) am ras de ne-au durut burtile. problema e ca acum ma cam mananca pe la glezne(desi le-am pus pe deasupra blugilor, nu pe pielea goala), sper sa nu fi luat purici de pe alea sau altceva laughing)) ma duc sa ma spal. intrebarea o sa vina dupa aceea in caz de nu-mi trece laughing))

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Haios. laughing Noah, pentru ca nu pot da un raspuns doar dintr-un cuvant, mai trebuie sa scriu prostia asta. straight face

| katy a răspuns:

Hahahahahahaha...

| unknow a răspuns:

esti inteligent!:-|

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialGirl a răspuns:

rolling on the floor belea

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai laughing probabil tae strans sau ai alergie nici decum purici purici nu stau pe oameni poate raie in cel mai rau caz nu cred ca sunt purici sau alte feluri de insecte cel mai probabil ai mancat ceva la care esti alergic si altele sau de la bautura probabil spalate sa fi sigur

| Eu_1327 a răspuns:

laughing cand ma inveti si pe mine karate? rolling on the floor rolling on the floor

| Blondutza_8123 a răspuns:

Nu sunteti pe treaba voastra. rolling on the floor. Mi-a inveselit ziua povestioara ta laughing. Ia si spala-te poate nu e nimic(sper) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dupa ce te speli bine cu sapun,clateste-te in locurl respectiv cu apa fierbinte,sa fie fierbinte atata cat poti tu sa rezisti, nu te freca cu prosopul la stergere, tamponeaza-te si pe urma aplica spirt medicinal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai numai prostii in cap.Ai imbirligat citiva sa te creada.Stateau salopete in tomberon pentru toata echipa de presupusi betivi.Mai raminea sa gasiti in tomberon si citeva masini de salubrizare sa puneti in scena,spre deliciul conlocatarilor, filmul "Orasul fantoma".Ne lesi Gabita, ne lesi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asa ma gligore, ai numai prostii in cap?