| Axys a întrebat:

Buna sa vedeti ce vis ciudat am avut.
am vista ca eram la geam si ma uiam admiram natura parea foarte frumos afara vremea era potrivita... iar in fata blocului meu mai era un bloc cu 5 etaje iar la etajul 3 erau doua fetite gemene la balcon se tineau de mana erau asa de frumoase :3 auveau parul lung pana pe spate blond ambele la fel erau indentice straluceau si dintr-o data sau aruncat de pe balcon crying... am fugit repede sa ajung la ele dar cand am ajuns in fata blocului au disparut ..ciudat
apoi din celalalt geam care era din acelasi apartament a explodat ceva si esea fum pe geam si apoi flacari un barbat isi facea aparatia la acelasi balcon de unde sau aruncat fetele alea mici care pareau de 12 ani sau mai putin hmmm acel marbat se lega cu niste elastice de balcon dar parea ciudat cum sa se lege cu elastice ciudat! hmma pai s-a rupt elasticile alea in care sa legat el si a casazut pe doua scaune dezbracat ciudat ca pe balcon era inbracat iar cand a cazut era dezbracat si a cazut pe doua scaune si avea si capul spart de la cazatura.

ce parere aveati de visul meu e ciudat eu ma rog la Dumnezeu nu zic cas cheie de biserica dar nu-s rea la suflet dar am unele vise pe care nu le pot intelege.

Voi ce Spuneti?
va rog sa nu radeti sad

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
A fost doar vis si nu ramane cu tine in viata reala, incearca sa nu te mai gandesti atat.
Te pup! :*

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Stiu ca poate parea greu de crezut, dar visele nu inseamna nimic, oricat de urate sau frumoase ar fi.

| Axys explică (pentru sublime89):

Asa este e greu de inteles