| anonim_4396 a întrebat:

Aseara mi-am bagat degetul foarte tare in vagin, apoi au aparut durerile de burta.Asta inseamna ca m-am dezvirginat? worried Ajutor!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual cu alta persoana

| R3sPeCt a răspuns:

Draga, cand te mananca acolo nu trebuie sa te scarpini ca si cum te-ai scarpina in cap! iti recomand un obiect special pentru acel loc care se numeste,, penis,,! asa iti pierzi si verginitatea, daca asta iti dorestiwinking

| DenisIonut01 a răspuns:

Ai ramas gravida! glumesc... esti inca virgina pana cand te vezi cu un baiat in pat

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu te-ai dezvirginat daca nu ti-a curs sange. Probabil durerile de burta nu au avut nicio legatura, insa nu te-as sfatui sa mai faci acelasi lucru, pentru ca este posibil sa te alegi cu o infectie, iar atunci o sa fie cam greu sa ii explici mamei tale de unde o ai.

| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa te dezvirginezi cu degetul, ca doar nu l-ai cat un morcov! Nu te-as sfatui insa, sa mai incerci astfel de lucruri. Poti sa faci vreo infectie, daca nu esti bine spalata pe maini.

| Danysan a răspuns:

In cazul in care nu s-a rupt Himenul nu ai de ce sa te agiti. Daca nu a curs sange esti inca Virgina. Oricum si daca ti-ai rupt Himenul si curge sange tot virgina esti pana nu ti-o pui cu un baietel!

| Naяutσ a răspuns:

Http://www.myfacewhen.net/uploads/5407-shocked.gif
Vezi sa nu-ti ramana degetul intepenit acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a curs si ceva sange atunci da, te-ai dezvirginat.

Răspuns utilizator avertizat
| BlakeLively a răspuns:

Te-a ros curiozitatea sa vezi ce se intampla?! Ce, credeai ca daca il bagi acolo iese pe ureche?!

| BlakeLively a răspuns:

Thanks! big grin

| Capriciu a răspuns:

Nu iti fa multe griji esti inca virgina, dar nu inteleg gestul tau.