| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am bagat un marker in vagin,m-am dezvirginat ?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Se poate. Daca te-a durut sa ti-a curs sange mai mult ca sigur daca nu atunci probabil ca nu e nicio problema

| Picasso a răspuns (pentru Dana211):

rolling on the floor))))) esti tare isteata

| Dana211 a răspuns (pentru Picasso):

Ha ha... Hai sa facem misto! M-am gandit logic. Dezvirginare inseamna sa ti se rupa himenul. Cu un marker ce-i drept e imposibil dar poti sti ce a facut cu pe acolo?

| Picasso a răspuns (pentru Dana211):

Hmmm al naibii himen tongue

| Dana211 a răspuns (pentru Picasso):

Din categoria hai sa ne dam interesanti straight face

| Picasso a răspuns (pentru Dana211):

laughing) mesaj mesaj mesaj tongue hai sa nu facem publicitate la vaginul ei aici tongue

18 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Ai grija sa nu iti colorezi vaginul, o sa iti iasa puradelul colorat! si cand ai contact sexual ( adica tipul te penetreaza cu unealta lui ), atunci nu m esti virginawinking succes si lasa naibiii astea ca nu`s bune laughing) ophh ophh mai mai laughing

| FemeiaPisică a răspuns:

Virginitatea o pierzi doar cand ai contact sexual protejat sau neprotejat. Deci, nu, nu te-ai dezvirginat.

| underground05 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti pui intrebarea,, oare am ramas insarcinata?,, si cum orice intrebare are un raspuns, raspunsul la asta ar fi,, daca ai pus capacul nu,,

| alyzee a răspuns:

Depinde de ce culoare era markerul

| underground05 a răspuns (pentru alyzee):

Daca era verde nu...

| underground05 a răspuns (pentru alyzee):

Daca era verde, nu...

| DanielDaniel13 a răspuns:

Depinde cat de adanc l-ai bagat

| Geo17 a răspuns:

Da ce dracu ai vrut sa o marchezi? sau sai faci un tatuaj bengos?

| drhotzu a răspuns:

Depinde... te-a sunat a 2-a zii? te-a prezentat parintilor? iti vorbeste frumos?
deci nu...

| mamasiita a răspuns:

Cine te-a pus sa iti bagi un marcar in cur sau in puta?

| John90 a răspuns:

Depinde cu care parte l-ai bagat happy

| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Sunt sanse 70%, cine dracu te-a pus sa-l bagi in vagin?

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

70% din dezvirginare e pe plan psihic, iar 30%actul in sine, dezvirginarea se produce in mod normal intre 2 parteneri,nu in :partener si marker, pix, creion.
ps:vreai sa iti desenezi ceva in?laughing
vezi draq-lui sa nu iti ramana capacul de la pix in interiorlaughing