| Bmx_Gabriel_1998 a întrebat:

Asta e o intrebare adresata fetelor.Cum trebuie sa arate un baiat ca sa isi faca o prietena/iubita?

Răspuns Câştigător
| Dianaa0Xd a răspuns:

Pfff pai fiecare are stilul eii sa fie frumos sau simpatic ( baby face ) emm sa nu fie gras sa aiba muschi dar asta nu e o problema pentru ca am vazut multi baieti sa aiba muschi dar cel mai important lucru sa stie cum sa se comporte cu o fata!

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza cum arata ci cum e el ca persoana:glumet, romantic, de incredere, un om normal...
Cele care nu se uita decat dupa infatisare sunt superficiale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să arate aşa cum l-a lăsat natura. Contează să aibă suficientă minte încât să poată să îşi facă o iubită.

| xDyziix a răspuns:

Fie care fata are gusturile ei daca imi dai o poza cu tine atunci o sa-ti spun ce sa schimbi la tine lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj!