| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete.
Cum a fost primul sarut,mai tineti minte,ce varsta aveati, ce ati >simtit?:

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam 12 ani, era vara si ne-am intalnit seara. Si cum in parc incepuse sa ploua am mers sub un copac, lui ii sunase telefonul si cand a inchis m-am trezit sarutata, nu ma asteptam laughing.
Daca inainte imi era frig de la sarutu ala am inceput sa mor de cald, sa imi alerge sangele prin vene, sa-mi bata inima nebuneste de ziceai ca sta sa iasa. laughing
Si tot in seara aia ma prinsese si mama cu el cand ne sarutam, la naiba laughing.
Eu eram agitata pe acolo mai ceva ca un pepsi si el relax crezand ca este o prietena laughing.

Dar cel mai tare sarut cu el a fost cel mai lung sarut si ca sa ne puna capac o babuta care saliva sau ce drecu' facea a inceput sa strige la iubitul meu ceva de genu : " Las-o mama sa respire! ". S-a dus tot romantismu iti dai seama, da ne-a cuprins un ras dala non-stop laughing.

| akadeaa a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingAmuzant...da cum de a crezut ca mama ta e o prietena si cum a reactionat? si-a dat seama ca e mama ta pana la urma?laughing

| anonim_4396 explică (pentru akadeaa):

Mama arata destul de bine la varsta ei ( avea 38 atunci )si cum venise imbraca mai mult tineresc (blugi mulati si tricou) el credea ca e o prietena si doar cand i-am zis eu ca e mama si-a dat seama de ce de abia puteam scoate o explicatie logica si mai ales de ce ii explicam laughing.

| Pitzipoanca a răspuns:

16 ani. Fluturasi in stomac, de-abia vedeam pe unde calc. Eram foarte indragostita.

| akadeaa a răspuns:

Si vrei sa spui ca primul tau sarut l-ai avut dupa ce te-ai casatorit?

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Nu a fost.

| angel1797 a răspuns:

La 12 ani stiu ca a fost cam devreme ...pai eram asa de indragostiti unul de altul si mergeam acasa de la scoala si ne tot uitam unul la celalalt era prima data cand eram singuri ..afara ningea si eram amandoi sub umbrela si el de fiecare data cand ne priveam el se apropia sa ma sarute iar eu intorceam capul si pana la urma o prietena din spatele meu a strigat la mine am intors capul am vorbit cu ea si cand m-am intors inapoi el ma sarutata

| AlinaMilos a răspuns:

Pai.s-a intamplat acum 4 zile..eram in tabara si eram impreuna cu un baiat si de fiecare data imi spunea:"Imi dai un kiss pe gura?" si eu ii ziceam nuuu si pana la urma m-a sarutat fortat cand stateam in pat si am simtit fluturi in tot stomaacul...

| DanielaZambet a răspuns:

La 16 ani. De bucurie il strangeam tare in brate si inima imi batea repede. Ma pupase usor pe obraz si apoi a coborat si m-a sarutat pe buze

| gabryel_9531 a răspuns:

laughing serios