| MusicLover a întrebat:

Hello! Cum a fost primul vostru sarut? cati ani aveati, cu cine, unde daca mai tineti minte, etchappy

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahee hee
Primul sarut s-a intamplat la 18 ani cu primul meu prietenbig grin.Eram in scara cu prietenul meu, ascultam muzica si vorbeam.Cum vorbeam noi acolo, s-a ridicat de pe scara si s-a apropiat usor de mine.Ne-am uitat unul in ochii celuilalt si apoi s-a intamplatlove struck.Nu cred ca as putea spune ceea ce am simtit in acele momentelaughing a fost pur si simplu frumos, minunatlove struck.Parca simteam ca zbor, aveam mii de fluturasi in stomac iar inima imi batea tare:d.A fost frumoslove struck

| Silyca a răspuns:

Aveam 6-7 ani si ne jucam dea mama si tata...Inca nu am uitat si au trecut foarte multi ani.

| 1DPinkpOint a răspuns:

Da,il tin minte perfect. Era o noapte cam ciudata si fratimiu a chemat niste prunci[de vreo 18 ani laughing] la noi acasa[in urma cu 2 ani] si unul ma placea.Erau si fete chestii chestii ne-am imbatat[eram constienta, din moment ce tin minte] siii cand am vrut sa ma ridic, nu m`au mai tinut foarte bine picioarele si acel cineva care ma placea m`a prins si m`a sarutat.foarte sec. si a fost naspaaa yeakkss mirosea a bere.si nu`mi place berea rolling on the floor

| Empathizer a răspuns:

... ăăă... unde e neamtul ala, Alzheimer, ca nu-mi aduc aminte?laughing

In spatele bancii din Herastrau, unde ne sarutam, era o tufa inmugurita. Si ii pocneau mugurii chiar atunci, ca un mic zgomot de artificii. O coincidenta de neuitat.

... peste 20 de ani am divortat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aveam 12 ani si s-a intamplat la bloc la mine, incepuse ploaia si ne-am adapostit sub un copac si brusc lui ii suna telefonul tra la la la, inchide si dintr-o data ma trezesc sarutata. Imi trecuse si frig si tot ( era vara ) si ma luase niste calduri, alerga sangele prin mine ca la maraton si cred ca inima mai avea putin si imi sarea din piept laughing.
Cu cine? Cu primul meu iubit.

Dar cu el a fost fain cel mai lung sarut si ca sa ne puna capac o babuta care saliva sau ce drecu' facea a inceput sa strige la iubitul meu ceva de genu : " Las-o mama sa respire! ". S-a dus tot romantismu iti dai seama, da ne-a cuprins un ras dala non-stop. laughing

Dar astea sunt vremuri apuse, ale tineretii valuri laughing.

| Andradutsa a răspuns:

Hmm, primul sarut a fost la 15 ani, acum am 20 laughing baba de mine, atunci a fost super, ca deh, ma sarutasem pentru prima data, dar cand stau sa ma gandesc acum, nu a fost nimic interesant, fara pasiune, fara nimic tongue

| KameliaAura a răspuns:

Primul sarut a fost ceva ce nu o sa uit niciodata, a fost frumosbatting eyelashes, aveam 14 ani cred, eram la bunica mea si mda...a fost cu varul meu (dar var de gradul 3, 4)ne placeam pur si simplu:p

| DaRyuSN a răspuns:

A trecut ceva vreme. aveam vreo 13 ani, stiam ca o sa se intample dar nu prea imi pasa de asta (pe atunci fotbalul conta mai mult decat fetele pentru mine happy
S-a intamplat intr-o sala de clasa, cert este ca ne-am intalnit fara sa vrem si fiind singuri ne-am pupat!
Primul sarut nu se uita, maiales ca era cu fata care o iubeam atunci!

| DanielaZambet a răspuns:

La 16 ani, pe o banca intr-un parc cu iubitul meu.

| RockGirlMada a răspuns:

Pai eram la bunici si m-am intalnit cu mai multi prieteni si colegi si am inceput sa ne jucam adevar si provocare si uite asa l-a provocat pe un baiat sa ma sarute si culmea lui ii placea de mine si mie la fel! Dupa ce ne-am sarutat m-a luat cumva de mana si m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui si bineinteles ca am acceptat! Aveam 13 anihappy