| silviu98_2761 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete le cer ajutorul; cand salut o fata ea mereu imi zambeste vorbeste frumos cu mine ma baga in seama chiar daca sunt multi copi. Asta inseamna ca ea ma place. spuneti-mi va rog frumos :please please
ajutor!

6 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.probabil te place dar exista si probabilitate sa nu te placa sti de ce? pentru ca ea ii are pe cei sapte ani de acasa si normal ca iti zambeste si vorbeste frumos cu tine, ce ai vrea sa iti vorbeasca urat >? poate asa este firea ei sa fie mai finuta, poate ea nu iti zambeste numai tie ci si altora.Mie mi se pare mai mult un gest de bun simt si de buna crestere.Probabil si se pare ca tu esti mai de treaba decat alti copii de aceea te baga pe tine inseamna cand sunteti mai multi. Sfatul meu nu crede asa din prima intr-un zambet sau un salut ca de multe ori poate fi inselator!

| Deutsuuu a răspuns:

Cel mai probabil te place deci incearca sa-i acorzi atentie si sa-i studiezi comportamnetul vizavi de tine si`ti vei da singur seama

| Lexycesium a răspuns:

Daca te saluta si`ti vorbeste frumos nu inseamna neaparat ca te place, inseamna ca e prietenoasa si bine crescuta.

| flor1ana a răspuns:

Posibil, probabil happy dar pana la urma oricine poate face asta... mai gasesti si alte semnewinking

| denisuka1 a răspuns:

Fetele sunt perverse.o fata poate zambii unui tip ori din simplu flirt ori ca te place ori ca e amabila.bafta:*

| Weeeee a răspuns:

Sigur te place!