| alexa_8836 a întrebat:

Astazi am facut dragoste cu iubitul meu, sunt la inceput e a 3a oara cand fac asta cu el, astazi a fost cam dur cu mine si ma cam doare putin burta pe jos. E normal?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

A intrat dur în tine, poate că nu ai fost tu destul de lubrifiată, preludiul nu a fost suficient, nu erai excitată. Altă dată să fie mai atent cu tine, să te stimuleze mai mult timp, să te facă să te simți bine. O seară frumoasă să ai. Cristi.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Cristi ce mai raspuns laughing.A 5-a oara sa vezi ceti face cand iesi din pat laughing.

| LickyTongue a răspuns:

Ma Cristi, daca a fost mai dur, nu inseamna ca fetita nu a fost destul de lubrifiata...laughing, iar Alexa, este o vorba, `` dragostea nu-i mare decat daca ajunge in stomac``laughing parca asa eralaughing