| sorina18 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara pe aici pe la mine sa joc carti cu niste prieteni.Pe drum cand ma duceam la ei m-am intalnit cu fostul meu prieten si cu un prieten de al lui.M-am oprit sa vorbesc cu ei si din vorba in vorba prietenu lu fostul meu prieten ii spune"de ce numai va impacati? ma dati-va o sansa si voi ca nu aveti nimic de pierdut:" si la care fostul prieten spune"numai ma zapaci ma cu subiectu asta,ti-am zis ca nu mai ma impac cu ea niciodata, ce nu intelegi?"sad. Abia m-am abtinut sa nu plangsad.M-au durut cuvintele luisadNu imi vine sa cred ca l-am pierdut defintivcrying.
Credeti ca o fi vorbit serios?sad
Cum sa imi scot aceste cuvinte din sufletsadsadsi mai ales cum sa il uit pe el daca stiu ca numai este nici o sansa de impacare intre noisad?

Răspuns Câştigător
| anonymus07 a răspuns:

Ori ai facut o greseala pe care el n-o poate ierta si nu te mai vrea in viata lui absolut deloc ori o fi spunand chestia asta doar pentru a te face sa suferi. Uneori ceea ce spunem noi baietii nu vine chiar din suflet asa ca nu mai fi suparata happy.

5 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el cand e singur, o fi avut o criza de orgoliu in fata prietenului sau. Vedeti-va maine la un suc si lamuritiwinking

| neutrino a răspuns:

Daca tu ai intrebat doar sa gasesti pe cineva care sa-ti spuna ce doresti, iata iti spun eu: fii linistita, fostul tau prieten te iubeste, regreta ca nu mai e cu tine si curand se va intoarce. Vise frumoase!

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Mai da-l in sl0boz parca e ultimu baiat de pe planeta laughing

| Giuvaer a răspuns:

Ce stiu eu ce a fost intre voi, de ce v-ati despartit, cine a fost de vina.
poate ai gresit fata de el si l-ai suparat si omu nu vrea sa mai fiti impreuna.
asta e nu e capatu lumii baieti sunt peste tot..gasesteti si tu altu mai bun. daca arati bine si sti sa te porti cu un baiat o sa iti fie usor.

| Didiiiii a răspuns:

S-ar putea sa fi spus asta din cauza ca nu ii place sa vorbeasca despre asta de fata cu altii si s-a rusinat si a spus primele cuvinte care i-au venit pe limba ca sa "se scoata"(sa nu para fraier)... din moment ce nu stiu cauza despartirii, nu pot spune mai multe. poate tu chiar l-ai ranit si de aceea a spus asta. Ca sa ti-l scoti din gand va trebui sa treaca ceva timp. Incearca sa iesi cu prietenii si sa nu te mai gandesti la el. Baftahappy