| Miii a întrebat:

sigh .De 2 zile visez intruna ca m-am impacat cu fostul prieten [ la care tin , si as vrea sa ne impacam.dar.asta e altceva].ca ma saruta , ca radem , etc. chiar nu stiu ce ar putea insemna. Ca ne vom mai impaca sauu . nu va mai exista impacare.sad?
A mai fost o faza deasta odata cand ne-am certat rauu , eram sa ne despartim. Am visat ca ne-am intalnit si ne-am impacat . si tot in acea seara am visat ca ne-am intalnit si ne-am despartit.sad.
Si a fost asa. m-am trezit am intrat oe mess. si am vorbit cu el. si ne-am despartit. si seara ma suna spunandu-mi ca vrea sa vorbim ceva. a intrat pe mess si imi spune ca vrea sa ne impacam. si eu am spus da.
Decii.sa revenim la intrebarea mea. CE CREDETI CA AR PUTEA INSEAMBNA VISURILE MELE? Impacare sauu nu va mai fi nici o sansa? sad

Răspuns Câştigător
| IRanOutOfNames a răspuns:

Cred ca, daca visurile tale sunt atat de incalcite, ar trebui sa-ti asculti inima si sa faci cum simti tu ca e corect.
P.S.: Gandeste-te ce motive ai sa te impaci cu el, de ce il placi si daca te merita cu adevarat.

fundita? :d

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vise de ale tale, te gandesti mult la el cand esti treaza si ai parte de vise neplacute in somn. Daca te impaci iar dupa aia din nou te desparti crezi ca merita sa iti mai bati capul cu el?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu crede in vise si superstitii!

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Nu inceta sa speri ca te vei impaca cu el. Daca tine la tine cu adevarat va veti impaca cu siguranta, mai ales daca ati mai facut`o 1data. Daca ai visat si alte faze legate de relatie s`ar putea ca si acest vis sa iti arate ce se va intampla intre voi pe viitor. Speranta moare ultima, daca il iubesti si crezi ca a dat sau da semne ca vrea sa se impace ai putea chiar tu sa-l intrebi daca vrea sa va impacati.

Muult succes`! :*
Sper sa te impaci cu elwinking

| mary_1175 a răspuns:

Deci visele tale, inseamna ce iti doresti tu in realitate, probabil ca tii foarte mult la prietenul tau sau fostul,

funda?

| rüya a răspuns:

Si eu visam ca m-am impacat cu fostul si chiar imi doream, dar nu ne-am impacat si este mai bine asa