| XSuperstarX a întrebat:

Astazi de dimineata m-a sunat prietenul meu si m-a rugat sa ne intalnim. Eu m-am imbracat repede si am coborat. Ne-am plimbat putin pe afara si cand am ajuns in dreptul blocului lui a zis sa mergem putin pana sus ca vrea sa-mi arate ceva.
Aseara v-am povestit mai mult despre situatie pe care o am cu el. Am vorbit si cu o prietena care a fost cu el si mi-a zis ca de la inceputul relatiei (adica a doua sau a treia zi) i-a cerut sa-i faca sex oral si dupa a chemat-o pe la el sa faca sex. Ea tinea mult la el si a acceptat. I-a fost foarte frica si n-a fost buna de nimic insa el a ramas cu ea pentru ca si el tinea la ea. Nu faceau sex des ci odata pe luna iar el o iubea foarte mult. S-au despartit fiindca ea l-a inselat.
Cand am urcat sus m-a pus la perete si a inceput sa ma sarute. A inceput sa ma dezbrace. Nu m-am opus ci am inceput si eu sa il dezbrac. Am facut-o cu prezervativ. Dupa m-a pus sa-i fac sex oral in diferite pozitii.
Credetii ca am facut bine? crying Eu tin cu adevarat la el si el a spus ca tine si el la mine. Ma voi transforma intr-o curva? Ma puteti ajuta?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Calduri mari,vara asta,vad.
Mai mergi la un strand, la o piscina, mai racoreste-te c-ai luat-o razna de tot...

| liviu42 a răspuns:

AI 14 ani? sau mai putin.

| Maothecat a răspuns:

Bine macar ca ai facut-o cu prezervativ

| ColorfullColors a răspuns:

Nu stiu daca ai gresit sau nu. Daca ai facut`o pentru ca asa ai vrut tu e ok. Dar daca ai facut`o numai pentru ca ti-a zis el. e o greseala. Stai linistita nu esti o curva, nu vei fi. Atata timp cat ai facut`o pentru ca tii la el lucrurile vor fii ok. Nu pot sa-ti zic daca el tine cu adevarat la tine dar dupa parerea mea relatia ar putea dura, s`ar putea transforma intr-o relatie de durata, numai ca mai tarziu sa nu`ti para rau ca ai facut asta prea devreme, am fost in situatia asta.

| SociallyDepressed a răspuns:

Daca stiai de povestea prietenei tale nu trebuia sa mergi sus.Nu stiu cat de mult tine la tine dar trebuia sa te intrebe prima data daca vrei sa faci sex cu el.
Nu te mai stresa.Calmeaza-te.Prietenul tau e un nesimtit (scuza-ma ca-ti spun asta). Inainte sa te tot agiti ia si tu un dictionar in mana si uita-te ce inseamna curva.
Nu ai precizat varsta.Din moment ce ai remuscari inseamna ca regreti ce ai facut.Imi pare rau pentru tine. Data viitoare nu te mai lasa asa usor pentru ca risti sa fi calcata in picioare.Trebuie sa te opui, nu esti un obiect sexual ci o fiinta in carne si oase.Baietii nu ar trebui sa se creada superiori doar pentru ca esti fata.Nu mai face sex cu un baiat doar pentru ca ti la el sau pentru ca vrei sa-i dovedesti ca-l iubesti sau ca el vrea asta. Faci cand vrei tu si cand te simti pregetita.Asta sa-ti fie o lectie de viata sa nu te mai lasi asa usor.
Sper sa treci peste asta.Succes!
P.S:Si eu as avea grija cu prietenul tau, cine stie de ce e in stare.

| express11 a răspuns:

Esti proasta,sau prost, depinde ce esti, asta-i o poveste nascocita de tine.esti retard!

| Anndrey1234 a răspuns:

E tipic pentru multi baieti obsedati! O fata desteapta si cuminte nu se lasa! Poate dupa cateva luni bune de stat impreuna sa il cunosti mult mai bine, atunci POATE da!
Referitor la penultima intrebare, depinde de tine daca te vei transforma intr-o c**va.Nu te mai lasa asa de usor influentata! Baiatul asta dupa ce a vazut ca a reusit sa faca sex cu 2 fete deja o sa "forteze nota" din ce in ce mai des.
Deci in concluzie parerea mea este ca nu ai facut bine iar sfatul meu este sa nu mai fi asa de usor influentata!

| vεηiη a răspuns:

Doamne fereste rolling on the floor
Tot mai multe specimene. Daca aveai macar un neuron in castronul ala pe care il numesti cap, nu faceai asta.
Si ce daca tii la el? straight face
Doamne fereste, pana ai sa te mariti o sa mai ai vreo 20.
Intentionezi sa le faci cate o felatie la fiecare?
In locul tau ma impuscam in cap de mult.
Sa fiu maica-ta...sa am o fiica ca tine, nu o mai primesc acasa straight face

| ReeaAndreea a răspuns:

Inteleg ca tu esti inca "socata" ca sa zic asa. dar atata timp cat ti.a placut. totul e okwinking stai linistita. daca faci sex nu inseamna ca esti curva. dar ai grija cu cine, cum, cand, undewinking

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Dupa ce m-am uitat la toate intrebarile tale imi dau seama ca deja esti. Esti nebuna dupa sex, ce iti mai place pl nebuna mica poate imi lasi un PM cu nr tau, am vazut ca esti plictisita de ce faci cu prietenul tau, poate iti arat ceva nou.

| nIMic_3176 a răspuns:

Felicitari! Esti cea mai deschisa la minte fata pe care am vazut-o vreodata! Nu ai sa te transformi in curva laughing nu iti fa griji

| samananca a răspuns:

Depinde in ce pozitie ti-a dat prietenul sub coada, dar daca ti-a dat si pe la gurita asta curva curata

| Mariana155 a răspuns:

Nu esti curva. curva=aia care se f*** pe bani.

| grigore92 a răspuns:

Daca tie ti-a placut si lui la fel ...atunci e perfect si e OK...

| dexterr a răspuns:

happy era mai bine sa-l duci tu de nas.nu el pe tine...dar e ai facut, gata e facut numaiintorci nimic...acum depinde de tine ce fel de viata iti alegi!

| ombladon_3151 a răspuns:

Hmmm in curva nu te vei transforma dar ce ai facut ai facut bine:-D