| anais001 a întrebat:

Deci acum cateva zile am inceput sa vorbesc cu un baiat foarte foarte dragut pe facebook.Ma invitat in oras, am acceptat..Totul era foarte frumos de nedescris, ne-am plimbat, am vorbit foarte multe chestii..la un momentdat a incercat sa ma sarute intr-un mod foarte romantic dar l-am refuzat pt ca mi sa parut foarte ciudat de la prima intalnire.el m-a inteles si nu s-a suparat pe mine.Mai am stat putin si am plecat acasa.Cum am ajuns acasa, el mi-a mai scris pe facebook.Si am inceput sa tin foarte mult la el, a inceput sa ma sune in fiecare zi. Peste o zi m-a chemat iarasi in oras unde ne-am simtit minunat..Ma simt foarte bine in compania lui. Ma sarutat. A fost foarte minunat... Am facut cunostinta si cu prietenii lui etc.. Vorbim tot timpul pe facebook, la telefon, ne mai intalnim...
Mi-a marturisit ca ma iubeste

10 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Si? care e problema.
te felicitam atunci.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehehe BAIETI LUATI NOTITE respect baiatului, intr-o saptamana te va baga la patul luiwinking stie sa te manipuleze impecabil baieti folosind aceasta tactica "inocenta" NU veti da gres: duce-ti fetele in parc, cumparatile inghetata, aduceti-le la voi acasa sa cunoasca parintii (asa dati impresia ca vreti ceva serios si le va gadili cerebelul) METODELE ACESTEA NU DAU GRES si cat de mult martusiri de IUBIRE POSIBILE

| Violleta2022 a răspuns:

Mie mi-a placut in mod deosebit partea asta:

"...Mai am stat putin si am plecat acasa. Cum am ajuns acasa, el mi-a mai scris pe facebook. Si am inceput sa tin foarte mult la el, a inceput sa ma sune in fiecare zi. Peste o zi m-a chemat iarasi in oras unde ne-am simtit minunat..."

Doamne, cat am putut sa rad... in prima zi nu tineai la el ca nu-l cunoasteai, dar imediat cum ati ajuns acasa si ati intrat pe FB, ai inceput sa tii mult la el foarte mult...

Mai, stai bine la capitolul fabulatie... tu ai trait in 3 zile cat au trait altii in 3 luni, parca ai pus totul pe rapid inainte happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Violleta2022):

E la varsta strabaterii cearsafurilor, nu are timp de pierdut, tineretea trece, vremea sexului la fel

| Violleta2022 a răspuns:

Uitandu-ma la intrebarile tale anterioare, am vazut ca esti interesata de jocuri cu masinute pe PC... deci, esti fata sau baiat?
Plictiseala bat-o vina! Sau sa dau vina pe caldura asta mare?
te tine mama in casa, la racoare si tu te-ai plictisit, asa-i?

Pentru toti ceilalti, aveti linkul aici cu intrebarile lui anais001:

http://www.tpu.ro/utilizator/aavxbv/intrebari/

| OfataOricare a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca esti fata nu ai voie sa te joci jocuri cu masini sau ce?

| Violleta2022 a răspuns (pentru OfataOricare):

Ba da, mai ales daca esti copil mic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Frumos.Romantic. Continuati sa iesiti, sa petreceti cat mai mult timp impreuna. Felicitari!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man si eu te iubes

| Whattheheck a răspuns:

Şi. ți-a dat şi un dicționar când v-ați întâlnit?