| elasexygagica a întrebat:

Astazi e 16 decembrielove struck cand ne anunta cine e utilizatorul anului?love struck mor de emotiilove struck

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se face centralizarea situaţie şi până la sfârşitul zilei se va anunţa cine şi cum şi pentru ce a fost nominalizat.
O zi bună.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cu siguranţă vei fi aleasă tu, de aia ai aşa mari emoţii. În cursul zilei de azi probabil. Baftă!

| michaelj a răspuns:

Vreau sa le multumesc fanilor si utilizatorilor care m-au votat si care m-au sustinut. A fost un an foarte dificil pentru mine, dar cu ajutorul vostru, am reusit sa il depasesc. Acest premiu care mi se cuvine as vrea sa il impart cu voi in semn de apreciere pentru voturile pe care mi le-ati acordat. Vreau sa mai multumesc parintilor mei pentru care am luptat si nu in ultimul rand Fecioarei Maria care m-a salvat de la inec. Va multumesc si astept premiul. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma mai gindesc cine o sa fie, sunt sigur ca NOname cistiga

| PastilutzaColorata a răspuns:

Noname sau nelulwinking cu siguranta tu nu vei castiga ela