| elasexygagica a întrebat:

Maine se va desemna utilizatorul anului, am atatea emotiilove struck, voi aveti emotii? love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pot, mi se falfaie rau de tot rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mi-e ciuda ca nu castiga cine ar trebui
atat.

| NickiMinaj a răspuns:

Nici nu stii :X

| AndaWest a răspuns:

Deci de atatea emotii am transpiratlaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu. sper sa castige NOname.
bye

Răspuns utilizator avertizat
| GuessWho a răspuns:

Brigaela e foarte bunahappy deja e userul anuluihappy. cu siguranta NoName va iesi.adica eu asa as vreahappy

| SăcsyLlamă a răspuns:

Ce? Te aştepţi să ia o panaramă, adica tu premiul? Ai mai rămas pe acest site doar pentru ca ai dat la un admin şpagă nişte mămăligă. rolling on the floor

| pItIcOt_7652 a răspuns:

@tilica. m-am prapadit de ras la raspunsul taurolling on the floor)) asa si eu am obiceiul sa zic =)

| andreea95 a răspuns:

Pai. nu. sper sa castige NoName! ii tin pumnii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca ati primi premii...

| Betterthanflowers a răspuns:

Dastraight face. Sincer, imi doresc foarte mult sa castige "NOname", este un utilizator bun, dar si "Brigaela", amandoua sunt excelente!