| mony_8178 a întrebat:

Astazi m-am epilat pentru a doua oara inghinal cu epilatorul (pana acum ma epilam numai cu creme). Prima data m-am iritat foarte tare, si m-a tinut vreo saptamana. Acum parca nu m-am iritat la fel de tare... dar tot m-am iritat. Oare dupa a catea oara dupa ce ma epilez nu o sa ma mai irit. Si oare tot la fel de fiecare data?

Răspuns Câştigător
| EmpireStateOfMind a răspuns:

Pai eu cred ca corpul tau trebuie sa se obisnuiasca si incet incet o sa te iriti tot mai putin pana cand te obisnuiesti complet cu asta.

4 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah depinde de tine de pielea ta de corpul tau nu putem sp noi asta nah poate se va obisnui sau daca nu ii convine nu se va obisnui niciodata

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

straight face moni. nu stiu cati ani ai, dar nu e bine pentru tine sa te faci cu epilatorul tongue banuiesc ca esti tanara... exista si epilarea cu ceara. e putin mai dureroasa :p si mai sigura.cu epilatorul te iriti rau. parerea mea este sa renunti la epilator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare. Poti incerca kitul de epilare cu ceara pentru inceput

| ottovintila a răspuns:

Solutia este nu sa astepti sa nu te mai iriti ci sa calmezi locul cu un ulei profesional care se da dupa epilat deoarece acel por a fost agresat smulgand parul din el. Uleiul cu musetel este foarte bun dar si cel mentolat da rezultate bune ca e racoritor. Toate le gasesti la Total Pro Beauty www.tpb.ro