| Alexandra87889 a întrebat:

Heii...azi mi-am luat un aparat de epilat de la Philips si dupa ce m-am epilat (prima oara cu un astfel de aparat) m-am iritat ft tare

Oare imi vor trece bubitele rosii pana maine? Cu ce sa ma fac sa imi treaca? ps:nu creme de la farmacie, ceva natural.

Răspuns Câştigător
| haisanu a răspuns:

O sa-ti treaca, adica acolo unde apar "bubite rosii" s-a smuls un fir de par. happy Crede-ma si eu patesc la fel, nu ai de ce sa te ingrijorezi:*
Fundita?love struck

2 răspunsuri:
| guesswhoishere a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te dai cu nimic pentru ca iti trec de la sine.E ceva normal:d Nu te speria.Dar daca tot tii sa folosesti ceva poti folosi o crema.( de orice fel) sau poti folosi putin spirt.KISS:*