| gicu1234 a întrebat:

Astazi urma sa ma casatoresc doar ca a murit bunica matusi mamei verisoarei sotiei mele, si am anulat nunta pentru ca sotia mea chiar daca nu era ruda buna cu ea erau apropiate, [uneori aveam dubi in privintara relatiilor ei cu baba] ce ar trebui sa fac? sotia mea plange in beci de cand a murit, cred ca a baut tot vinu, ma rog viitoarea mea sotie.

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Bwaa ia-o din beci ca la nunta pla vinrolling on the floor)

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sa te duci sa o consolezi, si sa o intrebi daca ti-a mai pastrat vin.

pa, pa.

| Flav a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))) Bai deci imi pare rau ca rad, mai ales la auzul vestii c-a murit cineva. Dar jur ca nu ma pot abtine, cica a baut tot vinu'. laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mda a murit fratele fratelui care era sora băiatului ce era verişor de-al 5-lea cu prietena mea şi gata. E fake ce spui tu sincer. Baftă!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Saracutii de voi, sa incep si eu sa plang?batting eyelashes

| Barajag a răspuns:

Cum sa nu razi la o asemenea postare?rolling on the floor
Du-te si cumpara alt vin, va trebuie acum pentru pomanalaughingSa ne chemi si pe noi sa-i spunem "vesnica pomenire". Oare bunicii sau viitoarei sotii?hee hee

| anaid a răspuns:

Naspa dar o inteleg adica acum trei ani urma sa ma casatoresc cu ma rog nu conteaza cu cine si ce crezi? a murti pisica surorii fratelui verisoarei bunicii mamei:-| ce era sa fac am anulat nunta ca na... tineam foarte mult la pisica si am fost asa suparata incat am mancat toata mancarea pentru nunta iar vinul nu mi-a ajuns l`am mai trimis pe barbatemiu sa mai ea 2 deca:-| si dupa ce m`am pilit bine de tot am cantat toata noaptea melodii de ale lui guta...vai ce ii mai placeaucrying
gata nu mai pot sa povestesc ca nu mai vad tastatura de atata planscrying
app condoleante familiei matusii mamei verisoarei sotii talecrying

| Anileda a răspuns:

laughinglaughinglaughing
A baut tot vinul?
Ascunde tuica atuncihappy

| Ionutzz97 a răspuns:

Frate nu-i mai da vin dai tuicalaughing

| Nirvana a răspuns:

Vinu' era pentru nunta? Ziceam si eu... Dar sincer. Care e faza cu gradele de rudenie? Tot incerc sa imi dau seama cine a murit.

| Nirvana a răspuns:

Gata am inteles cine a murit! Dar sa stii ca ne duci in eroare din cauza modului intortocheat al exprimarii tale. Citez: Sotia mea plange in beci de cand a murit. De aici constrat ca ati avut doua decese in familie si ai ramas vaduv inainte de casatorie. Ai grija cum te exprimi pe viitor si daca esti credincios, roaga-te in continuare pentru sotia ta. De parca ar ajuta asta cu ceva...

| Catalina_6831 a răspuns:

laughing). si cu ce ai vrea sa te ajute cineva? parca vorbesti in turca omulelaughingnici tu nu cred ca ai intelege"bunica, matusii mamei verisoarei sotiei mele"... a si ca "viitoarea ta sotie", a baut tot vinuloh go on...hai tu du-telaughing

| Imonettex a răspuns:

Eu una cred ca ai multa imeginatie.Ma amuzi.De ce este pe site-ul asta? ca sa pui intrebari plictisitoare si fara sens? eu una nu te cred.laughing

| OoOooOOOOO a răspuns:

laughing Ieri a murit perusul verisoarei mamei varului prietenei verisoarei iubitei lui fratimiulaughing hai ca nu mai pot de lacrimirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si filmeazo si sa vedem si noilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta`ti trebuie tie`n casa?laughing

Se uita si la meciuri?laughing Injura cand pierde echipa favorita. Ahaa...acum am inteles cine`i cocosu`n casalaughinglaughing.

| coNfu a răspuns:

Sincer tot ma chinui sa`nteleg cum au unii timp sa puna intrebari la misto. Tu, JustLookingAround, elasexygagica (si or mai fi da` nu`mi aduc aminte toti redusii) chiar v-ati facut conturile ca sa va bateti joc! Terminati, fratilor! Sunt altii care chiar au nevoie de ajutor! In prostia voastra macar atata constientizati si voi si lasati`ne naibii cu prostiile voastre.
Serios!
Daca chiar aveti probleme consultati un psiholog. Sau mai bine un psihiatru!

`PoOfarina`