| gicu1234 a întrebat:

Seara, am si eu o mare problema. Viitoarea mea sotie care de fapt trebuia sa fie sotia mea azi dar am anulat nunta, a intrat in coma alcoolica? Ce credeti ca e bine sa fac? Sa o duc la spital, sau sa beau pana intru si eu in coma alcoolica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu prea inteleg din formularea ta daca 1. a baut alcool ca ati anulat nunta sau 2. ati anulat-o pentru ca a intrat in coma alcoolica. Daca te refereai la primul caz eu cred ca are o stare de depresie din cauza ta si constiinta ar trebui sa iti spuna ce sa faci. Daca e vorba de cazul 2 inseamna ca ai langa tine o femeie careia ii place bautura si mai bine nu te-ai casatori cu ea pentru ca nu vei avea niciun viitor fata de o femeie care va sta mereu cu sticla in mana.

| OanaG a răspuns:

Esti un ratat, nimeni de aici nu are chef de minciunile tale.

| OanaG a răspuns:

P. S. Ai si nume de ratangist!

| Dannyjj a răspuns:

Mie mi se pare ceva straniu aici, crezi ca ai trece de detectorul de minciuni? Sau aparatul ar lua-o razna?

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cum sa intre in coma alcoolica chiar in aceasta zi speciala? In primul rand cred ca ar trebui sa o duci la un doctor si atunci vei afla daca a mai avut probleme de acest gen, in cazul asta eu te sfatuiesc sa te mai gandesti asupra nuntii.In niciun caz nu trebuie sa bei si tu ci ar trebui sa rezolvi toata aceasta incurcatura, oricum mie mi se pare ciudat ca sa nu zic urat pentru o femeie sa intre in coma alcoolica chiar in ziua nuntii.

| xibalba a răspuns:

Eu ma gandesc ce o fi in capul tau... adica femeia e in coma alcoolica si tu ai timp de pus intrebari pe TPU, in loc sa suni la salvare? Unii sunt complet ciudati(ca sa nu zic altfel), sau complet tampiti, in cazul in care aceasta intrebare a fost pusa la misto.

| cornculapte a răspuns:

Sa te sinucizi. Ori esti prost, ori esti prost. Crezi ca are cineva chef de mistourile tale?

| Biby a răspuns:

Doamne duo la spital imediat.Sa nu moara acasa si dupa aia sa mori si tu cu ea se rezolva problema daca o duci la spital si dupa aia dupa ce isi revine face-ti nunta.

| putzulica a răspuns:

Pfsad pai duo la spital normal si bine ca ai anulat nunta. o sa fiti o familie fericita daca se intampla asta mai dess

| anca_3211 a răspuns:

Du-o la spital! Totul se va rezolva, nu are rost sa irositi doua vieti!

| frvtel a răspuns:

Buna intrebarea...numai ca se vede ca-i pusa la misto! Nu vad rezultatul, numai de nu vrei sa te injure toti!

| chocolatemuffin a răspuns:

Tu esti cu capu?
relizezi ce intrebari pui, sau stai... le pui pentru ca 'vocile' ti-au spus sa faci astalaughingsai?
aa, si vrei sa spui ca 'femeia' din poza e viitoarea ta sotie?
au de capu meu ce oameni tampiti is pe lume, a si sa stii ca pestele fratelui surorii mamei bunicii unchiului tatalui celei mai bune prietene i s-au infundat branhiile si nu mai poate respiralaughing

| tomas_1123 a răspuns:

Cred ca nu ar mai trebui sa mintibig grin

| gicu1234 explică:

Oana, altceva decat ratat sti sa zici? ca observ ca folosesti toata familia lexicala a cuvantului. trist.