| anonim_4396 a întrebat:

Ati accepta sa fiti cu un baiat pe care nu-l placeti/iubiti?

18 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sa fiu cu un tip pe care nu-l iubesc,da,as accepta,pentru ca eu nu tin absolut niciodata la oamenii decat atunci cand am o anumita relatie cu ei,in rest,imi sunt mai mult indiferenti.
Cu un tip pe care nu-l plac absolut deloc, nu, n-are rost sa-mi complic viata sau sa-l fac pe el sa sufere.

| Ririru a răspuns:

Buna Carmen.

Nu, de ce? Pentru ca NU POT. Chestia e ca nu vreau si nici nu pot. Nu pot sta cu o persoana pentru care nu simt nimic, nici macar atractie. N`ar fi corect fata de el, dar nici de mine.

| Cătălina a răspuns:

Si de ce as accepta? Pentru bani, pentru distractie in timpul liber, sau pentru ce?!

Nu, in niciun caz. O relatie nu se poate consolida fara iubire.

| Sweet111 a răspuns:

Eu am facut nu demult greseala asta. si am inteles totusi ca nu-i bine! nu fa si tu aceasta gresealawinking
pa pa wave kiss

| dan_2834 a răspuns:

Logic NU.Cum sa fiu cu un baiat pe care nu il iubesc sau cel putin nu il plac. Daca nu simt nimic pentru el degeaba.M-as simti obligata, m-as simti naspa.Nu cred ca e vorba aici numai de aspectul fizic, conteaza mult si frumusetea interioara.Degeaba e ambalajul frumos, si invers.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu,pentru ca iti distrugi si tie viata, si i-o distrugi si pe a lui, mai ales ca daca el te place si tu nu il placi.la un momentdat o sa te saturi de el,si poate fiind cu el o sa dai peste alti baieti, si nu poti sa de desparti de el asa, intamplator.mai bine stau singurastraight face

| Timmotey a răspuns:

pentru bani toate fetele ar face asta oricine ar face asta daca el are bani. Am avut si eu oferta asta dar am refuzat pentru ca sentimentu e ceva frumos si trebuie sa il ai daca nu iubesti ce rost are sa te folosesti de el ...doar ca sa iti bati joc? Nimeni nu merita asta, e rau sa suferi din dragoste. Nu as accepta sa ma combin cu un tip pe care nu il plac. poate as sta pe ganduri cateva zile poate sentimentele vor izbucni dar daca nu raman amica si atata nu pot sa imi fortez inima

| Karinakari99 a răspuns:

Nu,chiar daca mi-ar fi mila de el nu l-as accepta.I-as spune pe ocolite ca sa nu-i frang inima.

| TotulPentruUna a răspuns:

Nu ii fa una ca asta, am simtit`o pe pielea mea il daca tipul te place cu adevarat si poate chiar e indragostit de tine il vei face sa sufere foarte mult. sad Mai bine spune-i de la inceput, nu ii face iluzii, daca stai cu el el va crede ca si tu il placi. sad

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nuuuuu! niCiOoOdaTa

| CNP a răspuns:

Nu.De ce ai face asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca stiu ca totul e aiurea si pana la urma ii zic sa se duca de unde a venit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu eu sunt in situatia asta, ci prietena mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca stiu ca vrei doar sa te razbuni pe B.M.winking in rest, nimic.adica nu stiu, voi doar ati vorbit pe net, nu v-ati vazut face2face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa te vad maine cu el la scoalawinking

| mejustme444 a răspuns:

Nu, pentru ca daca nu ma atrage nu are rost sa stau cu el asa degeaba sau poate da, daca vreau sa sufere mwuhahaha
...Biancawinking prietena uitata
ps.:si tu ai face la fel

| mejustme444 a răspuns:

Si de unde stii tu ca prietena ta nu il place?!

| dres a răspuns:

Nu