| anonim_4396 a întrebat:

Ati ajuns vreodata in situatia in care,indragostiti fiind, sa va para rau?
...Si de ce?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-mi pară rău că mi-am pierdut timpul!
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Da,din pacate da si asta doar pentru ca vedeam ca eram singura care lupta pentru acea relatie, sa iasa tot bine! el nu dadea nici un interes, decat cel ca el era barbatul din relatie, trebuia sa ascult de el sa dau tot si sa primesc nimic.
Cand ajungi sa-ti pui aceasta intrebare, inseamna ca te-ai trezit din orbia dragostei si vezi lucrurile cum sunt!

| mona a răspuns:

Sa imi para rau probabil ca m-am indragostit de cine nu trebuie, sa zicem ca mi s-a intamplat o data, de ce? pentru ca era un tampit fustangiu

Răspuns utilizator avertizat
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Printr-o astfel de situatie trec eu. Da m-am indragostit de un baiat si nu orice baiat ci cel mai bun prieten al meu pe care il stiu de 10 ani.Pare imposibil dar regret foarte tare ca am inceput sa simt ceva pentru el pentru ca realizez ca sunt inca un copil si nu poate fii vorba de o relatie pana la "batranete" si imi este teama sa nu il pierd.
Imi e teama ca prietenia noastra de la gradinita pana acum sa nu se strice sa se evapore.Imi doresc sa nu ma simt atrasa de el dar nu pot.Asta este, se mai intampla si astfel de lucruri. Multumesc big grin

| consilierultau001 a răspuns:

Da poate pentru nepotrivire de caracter

| Shammal a răspuns:

Da pentru ca nu mi-a raspuns la sentimente si este aiurea insa apoi am realizat ca nu-i chiar asa eu am creat situatia de fapt, ea imi dadea semne insa eu nu vream sa vad

| RAY a răspuns:

Ca iubirea nu imi era impartasita de pers iubita

| Crucified a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Cum a zis şi Legiuitoarea... Mi-a părut rău că mi-am pierdut timpul cu acea persoană. Cel mai prost om pe care l-am cunoscut vreodată...
În acest moment nu mai sunt îndrăgostită de nimeni, nu m-am mai îndrăgostit demult şi sper să nu mă mai îndrăgostesc de retarzi. Îmi vine să vomit.

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Da, imi cam pare rau deoarece am si spus la toata lumea de cine imi place, toata lumea rade de mine si cel pe care il plac, devii cam prost si nu mai intelegi nimic.

| bebemiksilau a răspuns:

Da, se intampla... Te indragostesti de cineva cu inima de gheata, si iti pare rau ca nu merita inima ta buna care impartaseste dragoste, si ea/el nu poate face la fel...sad

| SpaziiiBaaa a răspuns:

Da..Persoana de care eram indragostita a trebuit sa plece din tara pentru o perioada si durerea a fot cumplita si in momentu ala mi-a parut rau ca l-am cunoscut da pana la urma a iesit bine:]

| ingerassecret a răspuns:

Da,m-am umilit destul in fata lui si nu a meritat.A stiut doar sa isi bata joc de mine si de sentimentele mele si sa imi calce inima in picioare.
Regret ca nu m-am oprit cand trebuia si ca nu mi-am dat seama decat cand a fost prea tarziu, cand deja inima mea era ranita destul happy

| iloveflowers a răspuns:

Poi da happy
Imi bateam capu' sa-i atrag atentia, sa ma observe dar degeaba happy
Tipului i placea de alta fata straight face. Atunci m-am simtit foarte dezamagita happy
Pa pa!

| RothVictorCristian a răspuns:

Eu m-am indragostit foarte tare de o fata foarte frumoasa inca din prima zi de liceu...Dar ea fuge de mine ca dracul de tamaie. Am avut depresii, am incercat s-o atrag, am facut tot ce-am putut, dar nimic n-a mers. Cu toate astea, nu m-am lasat si nici nu ma las. Dar, da, mi-a parut foarte rau.

| chocolatecristina a răspuns:

Cred ca tuturor n-i se intampla asta la un momendat sa gasim persoana nepotrivita in care sa ne punem false sperante si intr-un final sa ne caim...Cred ca indiferent de situatie trebuie sa iti gasesti puterea de a merge mai departe si sa cauti ceea ce este al tau...caci in alt loc nu cred ca vei fi fericita!