| adina_6125 a întrebat:

Ati auzit vreodata asa ceva sa zica un baiat:o intreb maine daca vrea sa stea cu mine ca acum mi lene. ce poate sa insemne avand in vedere ca e un baiat foarte timid?

5 răspunsuri:
| carnat a răspuns:

Ca e indiferent!

| Azkadella a răspuns:

Nu vrea sa para timid in fata amicului sau. faza cu acum mi-e lene e doar o amanare...nu poate sa ii spuna amicului ca ii e rusine ar fi penibil. pup...

| annakarenina a răspuns:

Poate insemna ca din cauza timiditatii sale vrea sa mai astepte sa intrebe pentru a mai remedia teama. Daca mai vrei ajutor uite id-ul meu : nestor_aav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi 3 motive: 1) te place prea mult si ii e frica de raspunsul tau si amana ...tot mai mult momentul; 2)ii e rusine si prefera sa faca pe indiferentul; 3) nu ii pasahappy!

| laura_1858 a răspuns:

Cauta scuze sa nu o intrebe. poate nu are curajwinking