| alynutza a întrebat:

Bunatonguevreau sa va intreb si eu ceva, sunteti singuri cu care ma simt deschisahappydeci, am avut o relatie de aproape 3 ani cu un baiat de care m-am despartit acum o saptamanasadel a fost primul baiat din viata mea si la propriu si la figurat, deci eu noi stam in italia si ne-am cunoscut aici. el din romania e din constanta si eu din bacauhappynoi suntem stabiliti aici in italia, el e de 6 ani aici eu de 3happysi vara cand mergeam in vacante in romania ba ma duceam eu la el la constanta ba venea el la bacauhappypana aici bine si frumoshee heeacum sa va spun motivul pentru care ne-am despartit, a venit iubita la un "prieten"(pun"" ca pana acum avea o parere foarte proasta despre el si nici nu vroia sa auda de el)a venit aia aici in italia si s-a mutat la ala, ex-ul meu cand a auzit ca a venit aia aici numai al ei stawinkingsi sa va spun de ce ne-am despartit.eram odata certata cu prietenul meu si nu ne-am vorbit cateva zile, ok el in timpul asta continua sa iasa cu aia fara sa imi mai dea vreun semn miewinkingam stat asa fara sa vorbim deloc nici la tel, nici pe mess, nici sa ne vedem o saptamana, cum va spuneam el continua sa iasa cu aia, aia si-a permis cat nu eram eu cu ei sa ii zica lui prietenul meu ca are o prietena in romania si vrea si ea sa vina in italia si daca poate sa stea la prietenul meu cateva zile sau mai grav sa se mute cu elraised eyebrows, asta stiind ca sunt cu el de 3 aniwinkingok, dupa o saptamana m-am impacat cu prietenul meu si imi spune ce a zis aia:O.eu m-am enervat si cand m-am vazut cu aia am luato la intrebariwinkingsi prietenul meu cand a vazut ca ma iau de aia i-a luat i-a bagat in masina si a plecat cu eiwinkingstraight facesi acum de o saptamana nu am mai vorbitwinkingv-am zapacitlaughingintrebarea mea era credeti ca si el sufera? avand in vedere ca a stat 3 ani cu mine? eu cred, si sper ca am insemnat ceva pentru el in astia 3 anihappyfunda la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Sincer sa fiu nu prea stiu ce sa iti spun pentru ca tu mai mult ai povestit ca a venit X in Italia si a mai adus pe X in Italia dar despre el nu prea ai vorbit multe si nu ne-ai explicat mai clar straight face, insa tu ar trebui sa stii mai multe pentru ca doar tu il cunosti foarte bine doar esti cu el de 3 ani de zile poti sti ce e in capul lui, fetele intotdeauna prin mai repede

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da nu prea neai explicat despre el... daca te iubeste o sa se intoarca inapoi la tine adica wtf 3 ani?! Daca nu te-a iubit deloc in anii astia nici nu pot sa spun ce om a fost-.- anyway, dai indiferenta si daca te iubeste va veni la tine daca nu nu

Răspuns utilizator avertizat