| IuliutzàThà a întrebat:

Ati avut deja o relatie virtuala? Cum este?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Da, am avut si inca am cu iubitul meu. Ne bazam mai mult pe virtual si telefon, pentru ca ne vedem doar in vacante. E dureros, insa cand va ganditi la un viitor impreuna, la vise... te gandesti ca ai pentru ca sa luptitongue Merita doar daca gasesti baiatul potrivita, insa te anunt ca vei suferii.

3 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

Mi se pare cea mai proastă idee să-ţi faci o relaţie virtuală deoarece nici nu poţi săruta acea persoană, nici nu poţi să o simţi, să ştii ce face, nici nu poţi să o priveşti sau să îi zâmbeşti, să o admiri...nu îi poţi face nimic, decât să o minţi! Nu există iubire virtuală. Nu are cum. happy Poate că simţi un ataşament, dar o să-ţi treacă repede!

| Minutza96 a răspuns:

Eu am avut si nu e deloc usor. La inceput e frumos dar cand incepi sa simnti nevoia sa-l ai langa tine e foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si e naspa. M-am despartit de ea in 7 zile.