| RAY a întrebat:

Voi aveți relație virtuala în prezent?

10 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu

| Catrice a răspuns:

Când te țin ăștia cu forța în casa ca iei covid, treci și pe varianta aia.

| alina2k18 a răspuns:

Nu laughing nici aia de 16 ani nu o ard asa pe uscat, pardon NUMAI PE NET laughing

| NotNamed a răspuns:

Nu sunt bune "alea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nici nu mi-as dori o astfel de relație niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu.
Toată lumea are dar nimeni nu recunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile virtuale sunt tipic persoanelor cu autism.mie dacă mi ar plăcea de una glonț m-as duce la ea chiar dacă ar sta la o distanta mare.

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu, că mi-e teamă să nu rămân însărcinată... laughing

| GRYM2 a răspuns:

Nu pentru ca nu are nici un rost nu te ajuta cu nimic si mai mult suferi mie daca imi place de o fata in online incerc sa ma indepartez sa mi-on scot din minte ca sa nu sufar din cauza ei si faptul pentru ca nu o pot vedea