| Neggy a întrebat:

Ati avut vreodata fantezii cu mai multe fete:-s

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Tu ce crezi? Orice om are fantezii la fel ca ti visele si telurile la care vor sa ajung. Asa ca sa dam cartile pe fata cele mai dese fantezii ale mele sunt cu 2 colege bunelaughing.E normal sa ai fantezii +ca aduce oleaca de sare si piper intr-o relatie.De exemplu cand te saruti cu o tipa poti inchide ochii si sa iti imaginezi ca te saruti cu...E bine sa ai fantezii. Fundita?

2 răspunsuri:
| Quest a răspuns:

Fantezii...nahh, eu nu am fantezii, eu Traiesc asemenea Clipe.
(*Epic Liar*).