| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata fantezii cu persoane de acelasi sex?

20 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu numai fantezii...winking

| Swae a răspuns (pentru mihai69):

Niciodata nu m-am gandit sa fac poza la o cladire ce ia forma jucariei sexuale favorite si s-o pun la profil.

| mihai69 a răspuns (pentru Swae):

Nu știam că locul meu de muncă te face să te gândești la ceva erotic... Dar e bine de reținut.winking

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu prea, dar mai recent cam am uneori fantezii cu trannies. Musai sa aiba sini, totusi.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cauta Daria Jane pe Youtube.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Oh, da. Dadusem peste el/ea pe Instagram mai de mult. Nu caut activ continut de genul, dar uneori mai dau peste fara sa vreau in mod deosebit si nah... ca tot a adus colegul vorba de zodie - sunt Gemeni. Un geaman casatorit de o gramada de vreme cu un nivel de frustrare sexuala in crestere exponentiala de vreo citiva ani buni. Pam-pam, gata cu confesiunile.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pai de aia nici nu crezi in zodii. laughing Ca toata lumea zice ca gemenii sunt cacaciosi rolling on the floor Mda, apreciez sinceritatea, poate-ti rezolvi frustrarile candva. Faza cu Daria Jane e ceva la modu' "Ba iti place de tipa asta? Ai pupa-o?" si daca raspunsul e da "Hahaha, a fost baiat. Ce gay esti!" laughing) Ma rog, acum e chiar femeie, nu poti spune ca mai e barbat. Oricum, multa bafta cu asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Daria Jane arata asa de bine incit i-as suge-o daca mai are si nu m-as simti gay deloc. Bafta? Mdah, working on it. Daca nu mor naibii din vreun motiv tehnic, pe la vara poate vizitez si eu niste fete. Astept recomandari. P.S. Era sa crap sufocat de vreo doua ori iarna asta, inca nu am scapat, nu am reusit sa elucidez nici dupa ceva investigatii si ture de antibiotice ce mama naibii e la mine in git. Funny thing ca niciodata nu m-am gindit "hai sa bag un doamne miluieste just in case, ca ultim gind" ci ma calmasem si incercam sa rationez din scurt daca am timp sa ajung din sufragerie pana in bucatarie si sa imi fac o traheostomie de unul singur inainte sa ma sufoc si sa imi pierd cunostinta, ceea ce face cu atit mai ridicol sa vad idioti care isi fac cruci la volan cand trec prin fata bisericilor sau diversi care predica online ca aia si ailalta - sa vezi ce delicios e pe la Adevarul pe site. big grin
P.S. 2 Gemenii sunt nemernici, duplicitari, inteligenti. Recunosc. Mi se rupe de parerea lumii si ii pis cu bolta in cap pe aia care sunt prosti si se mai si dau rotunzi cu asta. Apreciez foarte mult pe aia care isi asuma nemernicia/limitarile lor si fac tot ce pot cu ce au si mai ales sunt in stare sa asculte sfaturile celor ce le sunt superiori.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Poate ai o infectie in corp. Ai vreo raceala? Ca nu ti se umfla gatul degeaba. Trebuie sa faci teste de sange, degeaba se uita. Probabil ai ganglionii umflati sau e ceva de la amigdale. Incearca sa rezolvi alte probleme ce crezi tu ca iti pot cauza anomalia asta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Nope, sinusuri si amigdale, ok. A fost faringita, laringita, parca incepuse si o pneumonie, dupa aia am bagat antibiotice cum a prescris medicul, e mai decent, dar tot am ramas cu o tuse imbecila care vine de nicaieri parca. Miine-poimiine o sa ma duc iar la medic, vedem. Ce nu te omoara te chinuie...

| Goete a răspuns:

Da, de multe ori happy
Cu doua persoane de acelasi sex, si ambele de sex opus cu minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu

| IONEL39 a răspuns:

N-am avut puiule cu baieti

| Swae a răspuns (pentru IONEL39):

Bine coițule

| Aly9989 a răspuns:

Da