| anonim_4396 a întrebat:

Ati face dragoste s*x cu cineva care are cercel în organul genital femeie/barbat

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar daca a facut vaccinul antitetanos

| Bacemi a răspuns:

Daca este sa ne provocam mintea la absolut eu zic sa facem astfel.

Ai in fata ta o persoana care te iubeste sincer si ar fi dispusa sa faca orice pentru tine, vrea o familie si un viitor cu tine si are un cercel acolo jos. Si in general se imbraca provocator si e plina de viata si lumea o judeca si o face curva.

Si e o persoana care te foloseste si profita de tine, te minte si tu stii asta. Se comporta mereu frumos cu toti dar pe la spate ii tradeaza. Ceilalti nu stiu. Dar tu stii. Ai si prins-o ca te inseala, mintind si facand multe chestii aiurea tie si altora carora le zambea atat de frumos cu cateva ore mai inainte.

Cu cine vrei sa ai o relatie stiind ca poti sa alegi dinainte sa le cunosti latura asta ascunsa?

E o alegere care ti se poate parea absurda si improbabila. Dar doar raspunzand la asta incepi sa mergi pe o cale a rationamentului.

Nu e obligatoriu ca tot ce vezi sa insemne ce crezi tu ca inseamna. La fel parerea lumii conteaza putin spre deloc si important este ce simti si crezi tu in legatura cu cineva. Aparentele pot insela. Sau nu. Pot sa conteze sau nu. Pot sa fie prioritare fata de iubire sau nu. Tu alegi.

Pot sa inteleg ca te gandesti de doua ori inainte sa ai o aventura sau o relatie cu cineva care a luat asa o decizie.

Insa in momentul in care ti se daruieste mi se pare aiurea sa zici nu vreau sa ma simt bine cu tine, nu vreau sa ne iubim ca ai ala acolo.

Ca ne place sa ne mintim ca facem un sex animalic pentru placeri carnale e una, dar realitatea este ca apropierea intima o facem doar din nevoia de acceptare, de a ne simti iubiti si de a putea fi pur si simplu cine suntem. Fara mastile pe care ni le ofera hainele ori meseria si statutul social. Exact opusul acestor tipare de gandire numite prejudecati.

| RAY a răspuns:

Ce importanta are ce are acolo jos?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inteleg ce te uimeste/mira sau nedumireste si te-a facut sa adresezi aceasta intrebare, deoarece existenta unei podoabe de tipul celei prezentate nu genereaza o nepotrivire sau vreo alta piedica care ar afecta dorinta dar mai ales calitatea sexului in situatia imaginata de tine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt baiat, n-am asa ceva, dar am 'dat' de tatuaje si cercei, 'acolo jos', la fete. Nu m-au deranjat cu nimic, chiar arata ok.
Dar alea nu-s fete cuminti. Nu cred ca m-as insura cu una d'aia, care a incercat de toate si de toti. Daca ajunge sa-si personalizeze 'zona', e clar ca e obisnuita sa fie vizitata des, de diferite persoane, deci nu-i de luat acasa.
Nu stiu ce parere au fetele despre baietii cu cercel pe matalanga, dar nu prea vad unde ar putea fi pus, decat pe pielea... capului. Iar cu paratrasnetul in capul stalPULUi, nu vad cum s-ar mai putea intra la subsol.
Deci, daca as fi fata, si ar veni unul cu fieratania pe utilaj, nici sa vrem, nu cred ca s-ar putea intampla ceva, cel putin fara sange.

| GrungyCacti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu sunt de acord cu gandirea asta. Si pe mine de exemplu m-ar tenta sa imi fac piercing in zona intima la un moment dat si sunt o virgina de 21 de ani. Si mai presus de tot mi l-as face pentru mine, nu ca sa par interesanta in ochii altora. Daca cineva are un piercing in zona intima nu inseamna ca acea persoana "e obisnuita sa fie vizitata des". Nu are nici un sens gandirea asta. Fiecare are dreptul sa faca ceea ce vrea cu proprul corp si daca nu iti plac genul asta de lucruri nu ai ce cauta langa o persoana de genul. Nimic mai simplu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GrungyCacti):

Pai... Eu n-o vreau, ea nu ma vrea. Ce mai e de discutat? laughing
Nu gandesc chiar asa, dupa prejudecati. Mai intai cunosc persoana, apoi ii vad cercelul. Sa nu crezi ca as fugi, daca e o persoana ok.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru GrungyCacti):

Tu esti urata si/sau lipsita de incredere, o sa ajungi virgina la 50 ani cu 10 pisici si fara barbat.

| AutumnDay a răspuns:

Eu una, nu happy
Asta spune multe despre persoana respectiva.

| Maney31 a răspuns:

Daa

| Maney31 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa

| belealacasaomului a răspuns:

Da,,,

| VIORELVLAD a răspuns:

Sincer nu, mi-ar fi scarba intr-un fel si nu vreau sa jignesc pe nimeni, caci fiecare are motivul/motivele lui, nu avem noi dreptul sa il judecam.
Totusi, nu as face sex cu cineva cu cercel in organul genital decat platit!