| Bellutza98 a întrebat:

Pentru realizarea unei reproduceri reusite un barbat si o femeie se pregatesc bine.Organul genital masculin patrunde in cel feminin folosindu-se o viteza constanta,rectilinie si uniforma, organul masculin aflandu-se la o distanta(d) foarte mica de 0, 5 m de organul feminin.Calculati viteza folosita stiind ca lungimea (L) a organului masculin este de 18 cm si ca timpul folosit este de 5 secunde (s).

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

13,doar ca nu stiu in ce se masoara viteza sad

| Zendaa a răspuns (pentru Musique):

Metri pe secunda sau kilometri pe ora o.e

| Musique a răspuns (pentru Zendaa):

Mulțumesc că m-ai lămurit.

| AikkoxD a răspuns:

Şi unghiul alfa unde e?

| Zendaa a răspuns:

Ok,daca ar fi sa o iau serios:
(am sa evit faptul ca intrebarea a fost pusa intr-un mod cu totul cretin)
v=d/t d=18+0,5=18,5 dar 18, 5 cm=0, 185 m deci v=0, 185/5 v=0, 037 m/s
(duah,sunt cam tocilara, in fine)
Dar intrebarea e postata la T/A so, cui ii pasa de viteza, conteaza numai sa ai pe cine, poate sa fie si un caine xD.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Zendaa):

Tocilara? rolling on the floor Repetenta, poate. Incurci metri cu centimetri, lungimea cu distanta. Incerci sa te dai mare ca stii fizica, insa nu stii mai mult de ce a uitat ce a astupat pisica lui Einstein.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie pus in practica asa ceva ca sa aflam viteza respectiva, dar trebuie tinut cont si de excitarea barbatului deoarece viteza creste vadit. Poate ca ai vrut sa te referi la viteza de penetrare

| ayosmdk a răspuns:

Nu m-am prins
( nici nu am citit... am sarit drept la ultima parte )
Oricum... nu poti sa spui direct ca barbatul isi introduce penisul in vaginul femeii
Noua asa ne-a spus la scoala laughing laughing laughing rolling on the floor

| AshWorld a răspuns:

Ai vrut sa fii amuzanta dar iti iesea macar daca cereai forta de frecare minima necesara producerii orgasmului, nu o viteza irelevanta. Ca sa nu mai zic ca formularea e ambigua! Ai auzit de oscilatii, de amplitudini? Ia documenteaza-te si vezi apoi ce intrebare vei sti sa pui incat sa starnesti rasul unora care chiar mai stiu ceva pe aici!

| luliluli a răspuns:

Viteza luminii!