| anonim_4396 a întrebat:

Ati face sex cu o persoana în carucior femeie/barbat fara discriminari...

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Da, as face dragoste cu sotul meu, daca vreodata ar pati ceva.
Adevarata iubire nu are conditionari happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca are fizic ok da

| Lawliet14 a răspuns:

Am face da, dar intrebarea anterioara a ta a fost penibila.

| cristi10grei a răspuns:

Wtf happy ce legatura are asta bine intales ca da iubita ar pati ceva normal as fi langa ea si la fel de mult as iubio si eas oferi aceas placere

| belealacasaomului a răspuns:

Sincer chiar nu stiu, nu am avut aceasta experienta, dar de ce nu, pana la urma daca stam sa ne gandim si acei oameni ( femei/barbati ) au nevoie de sex, au nevoie de dragoste trupeasca.