| Sawarekh a întrebat:

Cand credeti ca placerea este mai mare la sex?

Cand persoana este pasiva sau activa?

Va rog fara discriminari, fac referire si la femeie dar si la barbat.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Când iubești acel om este ceea mai mare, atracție fizica, chimia aia care duce la iubire adevărată

| Sawarekh explică (pentru RAY):

Eu inteleg man, si e adevarat.

Dar eu voiam sa aflu altceva.

| RAY a răspuns (pentru Sawarekh):

Tu vezi de o iubita și ceva serios, nu deveni sclavul curvelor, alcoolului, drogurilor ca acum e tentația ceea mai mare

| Goete a răspuns:

O persoana activa obtine o placere mai mare cand e activa, pe cand una pasiva, cand e pasiva.
Nu suntem toti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și femeile vor sex dur.

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Interesant, dar concluzia care este?

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Sex dur e misto, mai ales o femeie dominanta, imi placelaughing

| Sawarekh explică:

Am ce trebuie, nu ca ma laud, am avut cateva aventuri la viata mea, si toate au spus ''esti mare''

| Sawarekh explică:

Da eu vreau sa fiu eu dominat, intelegi ce spun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sawarekh):

Bărbatul este folosit exact ca un vibrator din ăla de femeie și cum vrea ea și cât vrea ea.

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce expertiza ai tu cu femeile, dar o femeie care cauta ceva serios, niciodata nu va avea ca, criteriu marimea penisului.

Si da, il am mare, din feedback ul dat de celalate tipe, dar nu ma laud cu asta, nu isi are rostul.

| vasile2222 a răspuns:

Cred ca atunci cand persoana este activa - are un control mai mare.