| CorinaEm a întrebat:

Ati face sex cu o persoana pe care nu o iubiti, dar care va atrage doar din punct de vedere sexual? Dau fundita celui mai bun rasp :X

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Raspunsul il stii si singura. E logic ca ai face sex! love is a name sex is a game, forgette the name and play the gamebig grin Si apropo sentimentele pe care tu le consideri dragoste sunt total diferite de cele pe care le simtim noi baietii. Daca te atrage fizic e felul corpului tau de a spune ca persoana respectiva e buna pentru tine; stii tu, chimia corpului

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu,nu.
Dar ceea ce intrebi tu,este la ordinea zilei.
Directorul cu secretara,seful cu subalterna,vecinul cu vecina,nasul cu fina,taximetristul cu clienta si sa nu pomenesc de ce se petrece seara in cluburi sau discoteci! Sa-ti amintesc de fetele bune de pe centura si numarul lor in continua crestere?
Sentimentele au devenit fenomene rare invinse de atractia sexuala.
Asta e realitatea, fie o accepti, fie nu.

| Klepto a răspuns:

In generatia iepurasilor preadolecenti care se ard mai ceva ca duracell, tu intrebi asta? Nu atractie fizica, nu tu iubire, nu tu sex. Poate uit eu, dar toate centuristele sunt niste fiinte prea bune si cei care merg la ele ca le iubesc pur, nu sa fure niste boli si niste carcaleti dupa ce o ard in brusturi. Dragostea ii doar o iluzie efemera si o scuza sa faci sex.

| BlancaFantasma a răspuns:

Ai naibii baieti, toti ar face asta!laughing sincer nu stiu eu ce`as face, sunt virgina asa ca nu ma gandesc la sex cu necunoscutilaughing

| T4ny4 a răspuns:

As face! Mie personal imi plac emotiile si senzatiile duse la extrem! As face-o dar odata! nu-i ok sa profiti la maxim de tot...doar sa gusti cate putin din fiecare! Esentele tari se tin in sticlute mici!

| harciog a răspuns:

Cind hormonii tipa in tine ca dreaku e de domeniul sf-ului retinerea.Doar daca vrei sa para ca...

| zeeeeeex a răspuns:

Normal ca as face-o. Cu iubitul, iubita faci dragoste doar in preludiu, apoi tot sex faci. Asa ca lasa sentimentele la o parte, scoate din ecuatie preludiul si rupe-ti mesele si saltelele vecinilor!

| Alexander21 a răspuns:

Neah,că de are vreo boală am dat de dracu!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca as fi fost intrebat acum juma de an as fi raspuns ca nu as face sex cu o persoana care nu ma atrage d.pe.d.v. sexual dar cu timpul m-am indragostit si mi-am dat seama ca sexul trebuie facut intre doua persoane care se iubesc enorm pentru ai arata partenerului cat de mult il iubesti si aici nu ma refer doar la penetrare trebuie si multe saruturi atingeri etc cei ce fac sex fara sa se iubeasca o fac pentru asi satisface dependenta sau curiozitatea

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Da, de ce nu?straight face
Insa daca ai prieten/a se numeste inselat si nu prea e frumos din partea ta

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Normal că nu. Aş da dovadă de persoană obsedata de sex.
O faci doar din iubire nu din prespective gen 'Bani'.
Răspunsul meu este NU!
Care mă atrage şi simt ceva ar fi un Da!

| radugolgolut a răspuns:

Da normal k da, nu cred ca trebuie sa iubesti pe cineva pentru a face sex!

| DinaTina a răspuns:

Da, tu ai face? :->

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Am incercat lucrul asta si pana la urma nu am facut-o.nu stiu nu pot, daca nu sunt sentimente la mijloc nu as face-o.am avut ocazii destule si am refuzat.pun sentimente in tot ce fac si sufar apoi

| macris a răspuns:

Oricui i se poate intampla asta, nici nu stii de unde sare iepurele. Iubirea e oricum ceva ce se dezvolta in timp. La inceputul oricarei relatii, in principiu, nici unul nu e pregatit de iubirea profunda si neconditionata, ci mai mult de iubirea pasionala...de aceea, trebuie sa treci prin faza de gandire a iubirii inainte sa o "practici". Raspunsul meu la intrebarea ta ar fi, sexualitatea inainte de iubire nu e totala amagire, poate sa fie noroc pentru chiar si un viitor impreuna, sau poate sa fie un lucru nu total neinsemnat, pozitiv, in relatia cu actualul, sau poate sa-ti relaxeze imaginea ta in tine despre tine, adica sa fii mai locca si sa incepi o viata sexuala cu mai multi, fara sa-i iubesti cu adevarat, si sa te ranesti la orice pas.Respectul de sine este cel mai important in aceasta situatie. Trebuie sa analizezi doar ce vrei, si daca asta este ce iti doresti, nu-ti ramane decat sa pornesti la actiune happy. Succes