| SmAsHH a întrebat:

Ati facut sex vreodata? La ce varsta?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu, niciodata si am 15 ani. happy

| thereforyou a răspuns:

Intrebare tampita, raspunsuri tampite. Am o intrebare pentru cei care au raspuns " Nu, niciodata". De ce ati simtit nevoia sa dati acest raspuns, absolut neinteresant?

| Азбука a răspuns:

Iar ai scapat pe TPU? Mama ta, stie?

| darrio2007 a răspuns:

Hm. Te-ai gandit mult?

| anonimanonima a răspuns:

Niciodata
am 13 ani.

| iza4ever a răspuns:

Am 14 ani si nu am facut sex si nici nu am de gand sa trec macar de 18 ani ca nu m-am tampit sa imi incep acum viata sexualastraight face

Cred ca tu nu aveai ce face de ai pus asa o intrebare prosteasca...adica cum poti sa intrebi oamenii daca au facut sex? dmneeee ferestestraight face

| LobyCreW a răspuns:

13 aniwinking am facut cand eram beathappy deci nu stiam ce fachee hee

| lavinia_7948 a răspuns:

In primul rand nu e o intrebare potrivita si in al 2lea a nu face sexlaughing nu e un lucru cu care cred ca ar putea cineva sa se mandreasca doar pentru ca e virign sau virgina... e decizia fiecaruia referitor la raspunsul lui iza sau cum o cheama a te tampi nu cred ca e sinonim cu a face sexlaughing inainte de 18 anilaughing e o formalitate atat! pe care fiecare alege in ce mom sa o parcurga si e problema fiecaruia...happy