| ForeignO a întrebat:

Va-ti facut vreodata un tatuaj?happy

Daca da, ce fel si de ce? Ce semnifica pentru voi? Cate aveti? La ce varsta vi l-ati facut?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mi-am facut. Am avut de gand odata dar m-am razgandit.

| Victoria a răspuns:

Nu mi-am facut si nu-mi voi face vreodata pentru ca vreau sa fiu naturala.

| Emeraude a răspuns:

Da, am mai multe si intentionez sa-mi fac altul in vara aceasta (o pasare phoenix, considerata in trecut ca fiind singura care poate "renaste" din propria-i cenuse) daca trec peste o cumpana ce va trebui sa o depasesc prin luna mai.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Niciodata nu mi-am facut tatuaj, nici nu este bine sa iti faci unul.

| Ea.e. a răspuns:

Nu inca laughing

| ForeignO explică:

Legalize - Nu am ABSOLUT NIMIC impotriva tatuajelor si persoanelor tatuate! happy

| ForeignO explică:

Aaaa, scuza-mabig grin

| Lary a răspuns:

Nu inca, dar vreau(dupa 18 ani)un delfin ce iese din foc

| Fvn a răspuns:

Da. "The world is mine!" pe mana. Consider ca lumea este a mea...deobicei mereu obtin ce vreau [prin munca, bineinteles.Nu stand degeaba.]Acum 1 an, adica la 14 ani

| Legalize a răspuns:

Si ma rog de ce nu e bine? parerea ta

| Legalize a răspuns:

Am 3 tatuaje. 1 pe picior. se vede in poza koi fish-ma reprezinta pe mine ma rog mai detailat:"Potrivit legendei japoneze, daca un peste koi reuseste sa urce cascada fluviului Galben pana la un loc numit Poarta Dragonului, va fi transformat intr-un dragon. Pestele koi este asociat si cu puterea de a depasi obstacolele pentru atingerea scopului, perseverenta, curaj si abilitatea de a atinge teluri inalte." ...al doilea tatuaj e facut sub burta in lateral.ma rog despartitura dintre burtica si zona intima. si sunt 3 initiale in limba araba ( N B D) de la never back down si mai am o steluta sub glezna. se zice ca stelele renaschappy
nu regret nici unu din tatuaje. am 15 ani si 2 din ele le-am facut anul asta in aprilie si unu din ele vara trecuta happy

| Legalize a răspuns:

Nu tu doroteea.gabystelistu95 a lasat ``nici nu este bine sa iti faci unul``

| M.D.Eveline a răspuns:

Da...am doua tatuaje pe spate am un dragon roshu cu albastru si la "rinichi" doua initiale din numele meu M.D...pe primul la 14 ani iar al doilea la 15, pentru mine dragonul inseamna mult, l-am facut in suedia, unde m-am nascut (ok, ok sunt romanca dar acolo a vrut mama sa ma nasc)iar al doilea inseamna un chin, doua ore de stat o durere de mai bine ma calka tractoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta minima la care te poti tatua la un salon 16 ani, modelul sa fie ceva care sa te reprezinte si mai tarziu. Mai multe informatii pe http://www.best-tattoo.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! sunt foae si am 8 tatuaje.Primul tatuaj l-am facut la varsta de 16 ani si intentionez sa mai imi fac vreo ''cateva'' pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un tatuaj pe antebrat, l-am facut acum 1 an, tot la 14 ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai am 9 tatuaje nu stiu ce semnifica si nu ma reprezinta darn sloboz is misto