| anonim_4396 a întrebat:

Ai mai facut vreodata sex cu o fata care are varsta sub 18 ani?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dem0N a răspuns:

De ce ai vrea sa nenorocesti copilaria unei fetite?, si in plus e considerata pedofilie... Deci daca nu vrei sa ajungi la inchisoare si vrei sa traiesti cu inima impacata stai in banca ta. Sunt destule pitipoance si pe la 19-20 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Dem0N):

Eu cred ca majoritatea baietilor au avut ganduri pedofile macar o data in viata.

| Oana92 a răspuns (pentru Dem0N):

Pedofilia e atractia pe care o simti fata de copii. Nu cred (sper!) ca vorbea de fete de 9-10 ani, ci de adolescente de 16+. Iar aici nu mai e vorba de pedofilie.

| Dem0N a răspuns (pentru Oana92):

Tin sa te contrazic : O fata de 17 ani e minora. Un mos de 40 o violeaza. E pedofilie. Se aplica la orice minor.

| Dem0N a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut. Dar au ramas ganduri. Si sper ca te referi la fete de 15+. Daca e sub, e cam grav... O dai intr-o boala psihica si nu e de bine