| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata s*x? daca da, spuneti-mi cum a fost

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Sa stii ce nu trebuie sa cenzurezi cuvantul "sex", nu e o injuratura sau ceva vulgar.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Uite cum stă treaba: ai să afli singur(ă) când va fi vremea.
Prin faptul că nu ai scris cuvântul "sex" întreg, îmi dau seama că eşti încă un copil. Nu ar fi o experienţă prea potrivită să afli lucruri nerecomandate vârstii tale, serios acum.

| ana_2556 a răspuns:

Cand va fi momentul potrivit vei afla si singur/a cum e. Este ceva special, trebuie facut cu persoana potrivita si cel mai important Mereu Trebuie Sa Te Protejeziwinking

| Foca a răspuns:

Buna. Da am facut. Este foarte frumos si relaxant.
Succes.
Ciaohappy

| blaxy a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

ce intrebare Ati facut vreodata s*x? si inca dupa cum e skris kuvintu sex se vede ca ink aiesi kopilash.

tu chiar krez ca din toata lumea care e aici nimeni nu a facut-o?/si cu ce okazie sa iti spuna? cand vei incerka vei vedea cu e...

a da! sa nu uiti sa ne spui si noua cum a fost big grin