| dfsdfvdsdsfsd a întrebat:

Ați făcut vreodată sex într-o mașină, într-un loc public? Cum a fost experiența sau cum vi se par experiențele de genu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a începe un act sexual cu cineva ai nevoie de spaţiu(nu alege masina).Mai trebuie să te asiguri că nu te vede nimeni şi dacă nu vrei să fii părinte foloseşte prezervativulbig grin

| DeeaAndreea150000 a răspuns:

In masina, este o experienta foarte frumoasa, adica te exciti prea tare, iti zic din propria experienta.