| Mariussxxx a întrebat:

Sexul în mașină, făcut ocazional, cu tipi recent cunoscuți, se poate încadra în sex romantic? Mai intră vreun gram de romantism în situația prezentată, când o femeie face sex cu un bărbat în mașină, într-un loc public?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Romantismul nu intra in ecuatia asta.O partida pe fuga si intr-un loc incomod deloc ferit de privirile trecatorilor nu mi se pare prea romantica mai degraba seamana cu o satisfacere rapida a impulsurilor fiziologice.