| Anomim2025 a întrebat:

Ați făcut vreodată sex la prima întâlnire?

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am avut un one night stand. Adică stabilit de la bun început că ne vedem doar pentru sex, o singură dată și cam aia e. În alte două ocazii s-a întâmplat la a doua întâlnire.

| RAY a răspuns:

Nu,dar primul sarut a fost de la prima intarnire, romantic stiu, langa o padure, vara la 40 de grade, eu cu ea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Lângă o pădure? Ce romantic.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da,practic a sarit direct pe mine si m-a sarutat, dar asta acum multi anii, imi amintesc ca era langa padurea verde din Timisoara, dar doar atat a fost din pacate

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Foarte frumos. day dreaming

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Romantic sys, asa e

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Probabil ii era prea cald sa mai faca și altceva, daca tot ai zis că erau 40 de grade laughing

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Din cate imi amintesc am simtit o dorinta foarte puternica sexuala, dar ea nu a mai vrut nimic si s-a suparat pe mine, dar asta era acum foarte multi anii, cred ca aveam vreo 20 de anii, nu eram eu cu fetele, nici nu am avut iubita desi era o experienta noua, si am fost nesimitit cu ea in fine, mam mai maturizat de atunci

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Tipic masculin laughing) oricum, daca ai întrecut măsura cu biata fată, era normal să te refuze.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Atunci de ce m-a sarutat daca nu vrea nimic in fine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ii placea de tine. voia să te sărute, dar probabil nu mai mult de atât.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cine stie, eram mic si prost si credeam in femei

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing misoginule.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Misogin pe naiba, asta e adevarul, rar fete sincere, serioase

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

O sa vina și ziua în care să îți pună cineva capac. happy

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Doamne fereste, cum poti sa imi doresti asa ceva, poate nebuna o sa vrea sa numai vorbim

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Aoleu, parca ți-am dorit moartea laughing) îți doresc sa fii iubit..atât.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vrei ca noaptea sa mor si sa inviu dimineata iar langa ea? prefer moartea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De ce spui asta?laughing

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am patiti-o data si numai vreau asa ceva sys

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Poate o sa fie cu noroc smug

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cine stie sys, la inaltimea mea mai greu asa ceva

| neutrino a răspuns:

Da!

| SG1995 a răspuns:

Nu am avut vreo intalnire.
As face-o? Da, daca as avea ocazia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa o numim "prima intalnire", daca e singura(la mine)?
Da, mereu fac!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vorbesti serios sau o spui in gluma?

| DaniAdrian a răspuns:

Deah, daca ai destule tigle care nu ti-au sarit de pe acoperis, o sa devina o monotonie chestia asta si o sa ai un sentiment oarecum neplacut, e ca si spalatu pe ochi de dimineata, te saturi la un moment dat, dar pe la inceput e super misto, nu te mai saturi, te simti CASANOVA laughing

| ASMA14 a răspuns:

Sex la prima intalnire? Pe bune? De ce te-ai culca cu cineva de prima data tiinand cont ca nu prea cunosti persoana respectiva