| dann42 a întrebat:

Ati facut sex la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Pentru ca eu nu ma incadrez in tiparele impuse de societate. Eu am facut mereu tot ceea ce am vrut, avand mereu grija extra sa nu ma expun la pericole. Nu mi-a pasat niciodata de parerea altora despre lucruri si nu consider ca e treaba cuiva ce fac eu.

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Aș fi putut, dar nu. Nu mai are niciun farmec așa...

| Randomuser2000 a răspuns (pentru mihai69):

Mare smecher esti mihaie bossule ce n ai putea tu

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Vreodata? Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

I-auzi ce zice Victoria. Esti usoara. Ptiu satana, sa iti fie rusine straight face. De ce nu stai si tu ca complexatele astea 5 ani pana sa faci sex, aaaaa?

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca eu nu ma incadrez in tiparele impuse de societate. Eu am facut mereu tot ceea ce am vrut, avand mereu grija extra sa nu ma expun la pericole. Nu mi-a pasat niciodata de parerea altora despre lucruri si nu consider ca e treaba cuiva ce fac eu.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu.

| Victoria18 a răspuns:

Doar fetele usoare fac asta la prima intalnire...

| Hammurabi a răspuns (pentru Victoria18):

Da, pentru că fetele grele au nevoie de condiții speciale, nu merge așa orișicum. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing) Buna asta

| NameHarris a răspuns:

Da

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu.

| antiqque a răspuns:

Da, nu e o rusine. Fetele care spun ca daca o fata face asta e "usoara" sunt pudice, virgine sau frigide. E absolut normal sa vrei sex si la fel de normal sa faci sex chiar si la prima intalnire.

| TheWisest a răspuns:

Doar pe bani

| labis a răspuns:

Prima intalnire cu manuela, da, intotdeauna