| RedDeath a întrebat:

Ati folosit Durex : Mutual Pleasure? Care a fost experienta voastra? [ vreau raspunsuri si de la baieti, si de la fete]

2 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Mie nu prea mi o placut; adica mult zgomot pentru nimic bine ca si partenerei cica nu prea o stimulat o mai degraba o facea sa iti piarda concentrarea; cine stie unde se concentra ca era cu ochii inchisi; ii lua dispareau toti patisonii sau orlando-blomii pe care si i inchipuie ea cand face sex cu mine; cine stie, un lucru este cert prezervativul a distras o din concentrare;

| Pop_Narcis_Doru_1996 a răspuns:

E doar un prezervativ ca toate celelalte prezervative de la Durex, de calitate, nu se rup sigur, dar senzatia care o ai fara el nu ti-o va da niciodata nici un prezervativ...
Dar recumoandat ii sa il folosesti daca nu vrei sa fi parinte si daca nu vrei sa iei ceva boala pe cale sexuala! happy