| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cer parerea celor care au folosit prezervativ Mutual Pleasure de la Durex. Ce parere aveti, cum vi se pare? Se rupe usor?
Ce ar fi bine sa am in vedere? (Mentionez ca sunt fata)

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E ala su striatii parca...nu se rupe usor insa ca efect nu prea am observat cine stie ce

| ClauditaSmile a răspuns:

Am folosit eu cu prietena mea. Since nu prea am vazut cine stie ce palceri de la ea. Dupa ce le-am folosit a trebuit sa ii fac un mc anal ca sa scot niste gemete de la ea.
Am mai folosti performa si nimic, de la durex arsour am vazut ca avea chef de sex si gemea si dorea penetrare mai rapida.

| brunetelu a răspuns:

In caz de esti virgina sa nu fie prea intens, sau sa fie schimbat la...depinde cat rezisti

| anonim_4396 explică (pentru brunetelu):

Nu, nu sunt la prima data

| brunetelu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si pana acum? fara prezervativ? sau de fapt ce te-a facut sa nu mai vrei neprotejat?

| anonim_4396 explică (pentru brunetelu):

Vreau sa folosesc acest produs de la durex si voiam sa aud cateva pareri. Nu am spus nimic de protejat, neprotejat, etc.

| brunetelu a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa.sunt ffff rezistente.cum putem vb in privat? uite puma_furious.astept pe mess

| brunetelu a răspuns:

In caz de esti virgina sa nu fie prea intens, sau sa fie schimbat la...depinde cat rezisti.