| SelenaTpu a întrebat:

Ați folosiți Tinxer?
Ați găsit partener? Sau vi se pare o prostie?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cred ca e posibil sa-ti gasesti. De ce nu?

| darrio2007 a răspuns:

Foloseste tu Tinxer. Eu folosesc Tinder.

| Sofer a răspuns:

Pe tinder nu.

| ReddY25 a răspuns:

Mai bine socializare pe bune decât virtuală

| vodami92 a răspuns (pentru ReddY25):

Pai da! dar trebuie sa si stii ce sa ii spui zici lui aia! buna ce faci cum esti! de astea! sa nu pomenesti de dragoste sau sex! ca te paraseste persoana aia! o sa ai timp si de astea! toate la timpul lor! chestia asta este sa nu fii un golan smecher sau marlan de asta prost! in rest totul vine de la sine! chestia este ca e cu greu cu partea feminina in ziua de astazi! astea de astazi vor ca ele sa stea si sa nu faca nimic! in timp ce partea masculina face toata treaba cum s-ar zice spune! daca ar fi asa! toata lumea si-ar gasi pe cineva! foarte usor de altfel! dar nu e asa! astazi e pe baza de pretentii mofturi sau fite! altfel nu se poate! asta este! asta-i realitatea!

Răspuns utilizator avertizat
| Porcusorul a răspuns:

Dupa sute de match-uri pe care le am, pot sa-ti spun ca e o enorma pierdere de vreme. Da, am legat o prietenie cu cineva, dar atat. In rest calitatea oamenilor de acolo e absolut execrabila.

| vodami92 a răspuns:

Nu exista tinxer! poate tinder!

| Endy22 a răspuns:

De cand au aparut toate siteurile astea de dating online oamenii nu prea mai au curajul sa converseze in realitate. Ma uit asa si vad prin trenuri, metrouri chiar si autobuze oamenii cu ochii in telefoane. Nici nu se mai privesc oamenii intre ei. Mie unul mi se pare cam trista situatia. Cred ca ar fi fost mult mai frumos ca oamenii sa socializeze mai mult intre ei, chiar daca nu se cunosc.

| aalexutza35 a răspuns:

Da, am folosit dar l am dezinstalat și am folosit o aplicație Badoo și am întâlnit pe cineva și avem 2 ani împreună ❤

| vodami92 a răspuns (pentru aalexutza35):

Da mi se pare ca am auzit de badoo! dar n-am folosit asa ceva!