| EllaBlackEyes a întrebat:

Fetelor, voi ce balsam de par folositi? Care vi se pare cel mai bun si de ce? Eu inca nu mi-am gasit balsamul potrivit sad

Răspuns Câştigător
| kittybuu a răspuns:

Hi:* eu folosesc elseve de la loreal paris si cred ca e cel mai bun pentru ca dupa ce imi usuc parul ramane stralucitor si moale ti-l recomand

2 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Buna:*...eu cred ca cel mai bun e masca de par de la PlanetSpa.am folosit o si eu si maicamea si e foarte buna.nu ti se incalceshte, il hidrateaza si nu ti se uleiaza asa repede de la el.stiu ce vb deoarece il folosesc de vreo 3-4 luni si am vazut rezlutatele.
PS:iti face parul si mai moalebig grin
Mult noroc:*

| didik15 a răspuns:

De cateva luni folosesc un balsam de la genera(il gasesti in farmacii) e fooarte bun iti descurca parul si il hidrateaza.Eu zic sa il incercihappy