| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost inselat/a vreodata? Ati ierta persoana iubita daca v-ar insela?

Răspuns Câştigător
| SEAL a răspuns:

Majoritatea copiilor semioligofreni de aici inteleg prin a insela o discutie un alt individ de sex opus

31 răspunsuri:
| SpawnCrisTy a răspuns:

Sincer,eu nu as ierta-o... Daca te-ar fi iubit cu adevarat, nu te-ar fi inselat...

| alina94ate a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat atunci il vei ierta.Dar mai intai trebuie sa astepti sa nu ii spui din prima ca il ierti deoarece acest lucru il va face sa crede ca ii permiti. Daca el cu adevarat te iubeste va face abosult orice sa te faca sa iti recastige incredere si sa il ierti.