| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata cu o fata/baiat doar pe interes? Daca da cum a fost?

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Da cand eram mai mica si imi placeau scandalurile laughing
M-am bagat cu un pentru spate si cand ne-am despartit (despartirea a fost urata ) happy mi-a pus tot cartierul in cap happy

4 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Nu am fost niciodata.cand am vazut cum sunt multi baieti din ziua de azi am incercat sa fiu si eu pe interes dar uite ca n`am "acel ceva", nu ma lasa inima sa fiu pe interes.asta este happy

| Princess_6005 a răspuns:

Pe interesul lui si sentimentele mele. Am avut ceva de invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Am fost cu un tip, in interesul de a capta atenția big grin. A durat vreo săptămână.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu înțeleg de ce am primit stupid. Eram mică aveam vreo nouă ani. Și la dracu, ce minte puteam avea atunci?