| fdssdgvsdsd a întrebat:

Fetelor, v-ați pune într-o relație cu un băiat din interes? De exemplu, dacă tipul nu ar arăta bine dar ar avea o situație materială foarte bună, ați accepta să aveți o relație cu el de lungă durată? Ați fost vreodată cu vreun băiat din interes?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Crezi ca doar pentru ca nu se incadreaza in standardele de frumusete ale societatii, el nu mai exista ca persoana?

| RAY a răspuns:

Normal ca da, e full de fete frumoase, tinere care ar sta cu tine pentru banii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste hipergamia beiete

| TanteMarianne a răspuns:

Nu cred. daca el are o situatie materiala buna nu inseamna ca primesc eu vreun ban. doi la mana nu poti sa cumperi dragoste cu bani.chiar daca mi-ar da o suma de bani ca sa fiu cu el impreuna nu as accepta. trist

| AdinaanidA a răspuns:

Adică ne întrebi dacă ne-am prostitua? și nu oricum, de lungă durată. laughing
Păi sunt o grămadă de disperate. sigur vei găsi tu una.