| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Ati incercat vreodata "French Kiss"? Cum vi s-a parut?

15 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Mie chiar imi place...batting eyelashes

| cossmy a răspuns:

Ce treaba au unghiile cu sarutul... e cel mai placut sarut, mai ales ca poti fi si inventivtongue. Dar daca partenera/ul nu stie si iti umple gura cu bale sau te cauta la amigdale, devine scarbos. Insa per ansamblu e cel mai fainbig grin

| Emma a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaalove struck...
A fost minunatlove struck
Nu pot sa descriu senzatia. fffff multi fluturi in stomaclove struck

| georgegs a răspuns:

Mda.mai.bine.nu.raspund

| ßέßέ a răspuns:

"Superb" o inteles ca e vorba de manichiura frantuzeasca laughing. In fine. Cum sa mi se para? Atata timp cat nu ma trezesc in gura cu o cantitate uimitoare de saliva e okhee hee dar am mai patit`o si atunci e cam :-&.

| ServanaAtoni a răspuns:

laughing)
aici nu e vorba de sarut? care e faza cu unghiilehappy

e.mai intimhappy

| lavynika a răspuns:

E ceva senzual, romantic, te face sa tremuri.love struck

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Minunat; x
Prima oara am incercat cu un tip mai mic ca mine cu 2 ani si nu a iesit nimic, dar dupa cu baiatul pe care il iubesc a fost minunat; x inexplicabil big grin

| Creatza_4434 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughingdeci chiar nu mai pot de raslaughinglaughinglaughing. Referitor lua intrebarea ta(nu la ce a inteles superb-treaba cu unghiile). e ceva placut.Nu cred ca se poate descrie pentru ca fiecare persoana saruta in felul ei.Incearca ca nu ai ce sa regreti. take carewinking

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Pai. mi s-a parut f romantic.na.daor daca nu te trezesticu ditamai limba in gat pana la amigdaliterolling on the floorrolling on the floor.

| DarkGirl a răspuns:

Eu am si in prezent deoarece am unghiile f mari naturale, toata lumea crede ca sunt false happy e super manichiura frantuzeasca

| Miha_4414 a răspuns:

Hei french kiss inseamna sarut frantuzesc nu manichiura frantuzeascahee hee
pai e ok da daca nu cumva te trezesti cu o galeata de salva in gura ta laughing
totusi mie imi place mai mult saruturile doar cu buzele. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor ce dracul o inteles asta d mai jos?laughing

whateveroh go on...pentru mine ii acelasi lucru daca ii simplu sau french.importante is buzele day dreaming love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei. genial

| alina_5155 a răspuns:

Da am incercat "French Kiss" e ceva romantic :Xcare te face sa ai fluturasi in stomac:X