| Butsilee a întrebat:

Va place french kiss? ati sunat vreodata?happy dedicatii la kiss chatterbox chestii laughing

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

French kiss... aiiiiii love struck

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ador french kiss. Multe seri am stat pana tz pe kiss cu urechile ciulite. Ador emisiunea. II ador atat pe Ovidiu cat mai ales pe fete. Love Alice tongue

cami
| cami a răspuns:

Nu stiu, nu urmaresc. Deci, nu.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ascult mereu emisiunea...imi place cum gandesc cei de acolo...de sunat.nu am sunat big grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Am ascultata vara trecuta.french kiss. dar nu am sunat niciodata.

| p0wer a răspuns:

Bacemi se vede cum ai stat cu urechile ciulite laughing la french kiss nu e ovidiu e dan fintescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super french kiss stau in fiecare seara sa ii ascult.Bravo french kiss va iubesc mullllllllllllt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super dati-mi nr de tell plss va rog pe mail boss_florin2008@yahoo.com
laughingsadsadlaughing

| soricioaica :P a răspuns:

Si eu crd ca bacemy adora sa sarute french laughing